خبرهای دام و طیور

آماده شدن ۶۵ جایگاه عرضه و ذبح دام زنده برای عید قربان در استان تهران

برائی نژاد مدیرکل دامپزشکی استان تهران با اشاره به تجهیز و آمادگی ۶۵ جایگاه نظارت بهداشتی وشرعی عرضه و ذبح دام زنده در روز عید قربان در استان تهران گفت:از شهروندان خواسته می‌شود دام مورد نیاز خود را از این جایگاه‌ها تهیه و از کشتار دام در معابر خودداری کنند.
وی اظهار کرد:  ۶۵ جایگاه عرضه و ذبح دام زنده، ۶۴ اکیپ سیار نظارت بهداشتی، ۴۱ ناظر شرعی، ۲۲۴ دکتر دامپزشک و ۱۴۶ بازرس گوشت در روز عرفه وعید سعید قربان آماده ارائه خدمات به شهروندان استان تهران خواهند بود.
ایشان افزود : احداث این جایگاهها به منظور ارتقاء سطح بهداشتی وحفظ سلامت شهروندان و انجام فرضیه الهی قربانی در روز عید قربان با همکاری سازمان میادین و میوه و تره بار شهرداری تهران در شهر تهران (۳۱ جایگاه) وهمکاری شهرداری وفرمانداری های سایر شهرستان‌های استان تهران فراهم شده است.
برائی نژاد درپایان از شهروندان استان تهران خواست که دام زنده مورد نیاز خودرا از این جایگاه‌ها تهیه و از کشتار دام در سطح معابر عمومی خودداری کنند.
وی در پایان گفت: شهروندان استان تهران برای کسب اطلاعات بیشتر  در این خصوص  و کسب آدرس مراکز عرضه با سامانه ۱۵۱۲ استان تماس حاصل کنند.
آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=7187
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.