اشتغالزایی با طرح تولید شترمرغ

اشتغالزایی ۱۰ هزارنفر باراه اندازی طرح تولید شترمرغ درکهگیلویه وبویراحمد

متخصص کارآفرینی و ارائه دهنده طرح تولیدی شترمرغ در کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای طرح تولید سیستماتیک شترمرغ در کهگیلویه وبویراحمد بین سه تا ۱۰ هزار شغل ایجاد می‌کند.
غلامرضا تاجگردون حسین پایداری در جلسه تدوین برنامه چهارساله عملیاتی اشتغال و تولید بخش‌های صنعت، آب و کشاورزی در گچساران افزود: با اجرای طرح پرورش شترمرغ در کهگیلویه وبویراحمد می‌توان اشتغالزایی متمرکز انجام داد.
وی بیان کرد: اجرای طرح تولید سیستماتیک شترمرغ در کهگیلویه  وبویراحمد بین سه تا ۱۰ هزار شغل ایجاد می‌کند.
متخصص کارآفرینی و ارائه دهنده طرح تولیدی شترمرغ در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: طرح پرورش شترمرغ یکی از طرح هایی است که می توان از تمام اجزای آن استفاده کرد.
پایداری عنوان کرد: این طرح بزرگ قابلیت اجرای متمرکز و غیرمتمرکز د اشته و با هدف اصلی ایجاد اشتغال پایدار در کهگیلویه و بویراحمد به ویژه گچساران پیش‌بینی شده است.
وی گفت: با اجرای این طرح در مناطق گرمسیری می توان سه ماه زودتر پرواربندی شترمرغ را انجام داد.
متخصص کارآفرینی و ارائه دهنده طرح تولیدی شترمرغ در کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: محور تولید و پرورش شترمرغ بر پایه صادرات است.
پایداری بیان کرد: ظرفیت تولید گوشت سفید دراین طرح هزارتن درسال است.
وی افزود:برای اجرای این طرح بزرگ به ۵۰ میلیاردتومان نیازاست.
متخصص کارآفرینی و ارائه دهنده طرح تولیدی شترمرغ در کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در کنار پرورش و تولید شترمرغ دیگر محصولات جانبی نیز در دستور کار قرار گرفته است.
نماینده مردم گچساران وباشت درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این طرح دارای مزیت های همچون پایدار بودن طرح و اجرای مرحله به مرحله ای آن و استفاده از ظرفیتهای استان اشاره کرد.
غلامرضاتاجگردون عنوان کرد: در اجرای این طرح ۳۰ تعاونی در کهگیلویه وبویراحمد دایر می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نیز افزود:  باید مشکلات اجرای طرح پرورش شترمرغ در استان مورد بررسی قرار گیرد.
جعفرگوهرگانی تصریح کرد: بیشتر گوشت سفید استان کهگیلیوه وبویراحمد تا کنون از استانهای همجوار تهیه می شود.
وی گفت: با راه اندازی این طرح می توان گوشت سفید از کهگیلویه وبویراحمد به استانهای همجوار صادر کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمدخاطرنشان کرد: اولویت اجرای این طرح در زمین های دشت گل، دشت لیشتر، ماهورباشت و امام زاده جعفر است

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=5550
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.