تولیدات- دامی

اعتبارات موجود جوابگوی نیازهای تولیدات دامی خوزستان نیست

معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: اعتبارات موجود جوابگوی نیازهای تولیدات دامی خوزستان نیست و برای رفع مشکلات ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
محمد مشکورزاده با اشاره به تولیداتی که در زمینه محصولات دامی انجام می‌شود، اظهار کرد: این تولیدات شیر، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم‌مرغ و عسل است که در سال گذشته مجموعا بالغ بر ۴۲۹هزار تن تولید داشته‌ایم.
وی مهم‌ترین عامل تولیدات این بخش را بهره‌برداران عنوان کرد و گفت: بیشتر واحدهای تولیدی در بخش صنعتی به ویژه در مرغ صنعتی فعال هستند که سال گذشته با رشد چشمگیری مواجه بودیم.
معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خوزستان عنوان کرد: سال ۹۴ موفق به تولید ۸۴‌هزار تن گوشت مرغ صنعتی در استان خوزستان شدیم.
وی ادامه داد: عوامل مهم دیگری که باعث افزایش تولید می‌شوند بحث تسهیلات بانکی و سرمایه در گردش است که در اختیار بخش قرار داده می‌شود، چرا که غیر از نهادهای تامین تسهیلات بانکی، این عوامل نیز لازمه تولید هستند.
معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خوزستان تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلاتی به بخش تزریق نشده است و تاحدودی در این زمینه با مشکل مواجه هستیم.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=6767
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.