تخم مرغ

افزایش قیمت تخم مرغ

یوسف‌خانی گفت: قیمت هر کیلو مرغ با کاهش قیمت ۵۰۰ تومانی نسبت به اوایل هفته گذشته به ۷ هزار و ۹۰۰ رسید.
مهدی یوسف‌خانی درخصوص قیمت مرغ در هفته جاری گفت: قیمت هر کیلو مرغ نسبت به اوایل هفته گذشته ۵۰۰ تومان ارزان شد و از ۸ هزار و ۴۰۰ تومان در روز جاری به ۷ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است که این قیمت از روز چهارشنبه هفته گذشته‌ ثابت بوده است.
وی در ادامه افزود: پیش‌بینی می‌شود قیمت مرغ از ۷ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش نیابد و حتی در اواخر هفته جاری کاهش قیمت را نیز تجربه کنیم و قیمت مرغ بیش‌تر از ۸ هزار تومان افزایش نیابد.
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به قیمت مرغ زنده گفت: هر کیلو مرغ زنده با توجه به قیمت ۷ هزار و ۹۰۰ تومانی مرغ ۴ هزار و ۷۰۰ تومان است این در حالی است که درهفته گذشته قیمت مرغ زنده به هر کیلو ۵ هزار و ۴۰۰ تا ۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده که این قیمت معقولی برای مرغ زنده نیست.
یوسف‌خانی در ادامه بیان کرد: با توجه به افزایش قیمت فرآورده‌های طیور در بازار و همچنین افزایش قیمت جوجه شاهد افزایش قیمت مرغ در بازار بوده‌ایم و با توجه به اینکه مرغداران در سال‌های گذشته در این فصل متضرر شده بودند در سال جاری با افزایش قیمت مرغ تا حدودی این ضررها جبران شد.
وی تصریح کرد: قیمت هر کیلو ران مرغ به ۶ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده و هر کیلو سینه بدون استخوان به ۱۵ هزار تومان رسیده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به گرانی قیمت تخم مرغ در بازار گفت: قیمت هر کیلو تخم مرغ به ۵ هزار ۴۰۰ تومان و هر شانه به ۹ هزار تا ۹ هزار ۵۰۰ تومان رسیده و شاهد افزایش قیمت این محصول در بازار هستیم.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=5715
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.