واکسیناسیون پرندگان

امضای قرارداد میان شرکت Zoetis و دپارتمان کشاورزی آمریکا برای تولید واکسن آنفولانزای پرندگان

کمپانی Zoetis ذخایر دامپزشکی وزارت کشاورزی آمریکا را با مجوز محدود برای تهیه واکسن آنفولانزای پرندگان تامین می کند.
وزارت کشاورزی آمریکا به کمپانی Zoetis برای تولید واکسن های مبارزه با آنفولانزای پرندگان مجوز داد. این مجوز نیازمند ۳۴٫۲ میلیون دوز واکسن آنفولانزای پرندگان، نوع H5N1، ویروس کشته شده، است و ارزش آن ۳٫۴۲ میلیون دلار است که برای سال ۲۰۱۶ آماده می شود و واکسن دیگر ۳۴٫۲ میلیون دوز دارد و ارزش آن ۳٫۴۲ میلیون دلار است که در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود.
وزارت کشاورزی آمریکا مجوز محدود به این واکسن داده است. این واکسن برای جوجه ها به منظور پیشگیری از بیماری ناشی از ویروس H5N1 آنفولانزای پرندگان در ماه مارس ۲۰۱۶ ساخته می شود.
جان شافر(Jon Schaeffer) مدیر خدمات پزشکی طیور در شرکت Zoetis گفت:”گسترش این واکسن بیشتر نشانگر تعهد قوی ما به تولیدکنندگان طیور است. ما آماده برای کمک به اجرای استراتژی واکسیناسیون هستیم فقط وزارت کشاورزی آمریکا باید تعیین کند که این استراتژی برای صنعت بهترین گزینه است. در ضمن، ما همچنان به حمایت خود از وزارت کشاورزی آمریکا و مشتریان ادامه می دهیم تا از وقوع آنفولانزای مرغی جلوگیری کنیم”.

وقوع آنفولانزای به شدت بیماری زای پرندگان (HPAI) در طول فصل بهار و تابستان سال ۲۰۱۵ بزرگترین وضعیت اورژانسی تاریخ کشور را طبق گفته وزارت کشاورزی آمریکا به بار آورد. سال گذشته بیش از ۴۹ میلیون پرنده از بین رفتند و علت آن ویروس HPAI بود که هم در پرندگان مهاجر و هم در طیور تجاری و خانگی در ۲۱ استان وجود داشت.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=6500
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.