بازدید سرزده معاون سازمان دامپزشکی از مناطق مرزی استان سمنان

به گزارش  خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، صبح امروز معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی و هیئت همراه وی به‌ صورت سرزده از مناطق مرزی استان سمنان با استان مازندران در محل دوراهی فولادمحله بازدید کردند.

این گروه به بررسی روند نظارت و کنترل قرنطینه‌ای و بهداشتی بر تردد خودروهای حمل دام، طیور و فرآورده‌های خام دامی پرداختند.

در همین رابطه، اکیپ گشت کنترل تردد اداره‌کل دامپزشکی استان سمنان نیز با حضور در محل، آخرین وضعیت کنترل قرنطینه‌ای را مورد بازدید قرار داد و گروه کارشناسی سازمان دامپزشکی در خصوص بهبود امور رهنمودهای لازم را ارائه داد.

همچنین جلسه شورای اقامه نماز اداره‌کل دامپزشکی استان سمنان با حضور اعضای شورا تشکیل شد و فرامرز محمودیان دبیر ستاد اقامه نماز اداره‌کل دامپزشکی استان سمنان در این جلسه عملکرد شورای اقامه نماز این اداره‌کل را در سال ۹۳ ارائه و پیشنهاد‌های خود را در خصوص برنامه‌های سال ۹۴ عنوان کرد.

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان نیز با بیان اینکه نماز هدیه‌ای از طرف خداوند متعال و ائمه معصومین (ع) است که باید به آن توجه و اهمیت بیشتری شود و سرلوحه کارمان قرار گیرد، خواستار توجه به هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن اقامه نماز در اداره‌کل دامپزشکی استان سمنان با روحیه جهادی و بسیجی شد.

محمد سعیدی گفت: هر چقدر در زمینه نماز هزینه کنیم، نتیجه مثبت آن را در زندگی و جامعه خود مشاهده خواهیم کرد.

در ادامه اعضای ستاد اقامه نماز اداره‌کل دامپزشکی استان سمنان نقطه‌نظرات خود را ارائه کردند و پس از بحث و تبادل‌نظر مواردی برای بهبود روند امور مربوطه به تصویب رسید.

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1748
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.