گوشت قرمز

بررسی شدن تمام محصولات پروتئینی توسط دامپزشک

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه شهروندان تهرانی با وجود ۲۱۵ میدان و بازار میوه و تره بار می توانند اقلام پروتئینی، میوه و سبزیجات مصرفی خود را  ازاین مراکزتامین کنند گفت: درحال حاضر و با ایجاد این ۲۱۵ مرکز می توان گفت این سازمان قطب تامین و توزیع گوشت قرمز، گوشت مرغ و ماهی در تهران است.

عبدالحسین رحیمی گفت: میزان استقبال مردمی از میادین میوه و تره بار نشان دهنده این است که این اعتماد ایجاد شده است، ضمن اینکه علاوه بر میادین و بازارهای میوه وتره بار، غالب فروشگاه های سطح شهر تهران نیز مایحتاج شهروندان را از مراکز تحت پوشش سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار شهرداری تهران تامین می کنند.
وی درادامه افزود: میدان میوه وتره بار بهمن بزرگترین مرکز توزیع مرغ کشور است و ۱۴ استان کشور اعم از استان های گلستان، مازنداران، گیلان، مرکزی، البرز، قزوین و … از مهمترین استان هایی هستند که مرغ را از طریق کشتارگاه های دارای مجوز و تحت نظارت سازمان دامپزشکی به این میدان ارسال می کنند.

رحیمی با بیان این مطلب که مرغ ارسال شده با ورود به ناوگان حمل و نقل در بدو ورود توسط تیم دامپزشکی مورد بررسی کیفی و بهداشتی قرار می گیرد، اظهار داشت: ضمن نظارت بر مجوزهای مورد نیاز و لازم حمل، محموله نیز یک بار دیگر از لحاظ دما مورد بررسی قرار گرفته و بعد از تخلیه بر روی سکوهای فروش قرارمی گیرند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار با اشاره به اینکه بزرگترین سامانه عرضه گوشت قرمز کشور در میدان میوه وتره بهمن مستقر است خاطرنشان کرد: گوشت قرمز از کشتارگاه های استانی به صورت شقه ای و لاشه کامل ورود پیدا می کند و علاوه بر توزیع در فروشگاه های سطح شهر، درمیدان و بازارهای میوه و تره بارتحت نظارت سازمان مدیریت میادین نیز قطعه بندی و بسته بندی به انتخاب مشتری عرضه می شود .

رحیمی همچنین از میدان میوه وتره بار بعثت به عنوان قطب سامانه تهیه و توزیع آبزیان تهران نام برد که با دارا بودن ۴۰ غرفه، به صورت شبانه روزی محموله های ماهی از شمال و جنوب کشور و همچنین ماهی های پرورشی بالاخص از غرب ایران در این میدان وارد و درساعات کاری علاوه بر میادین و بازارهای میوه وتره بار در فروشگاه های سطح شهر توزیع می‌شود.

وی بابیان این مطلب که محصولات آبزی توسط دامپزشکان مورد معاینه اولیه قرار گرفته و سپس کنترل نهایی در حین تخلیه و فروش انجام می شود افزود: چنانچه بعد از فروش محصول، مسئله ای ازنظر کیفیت وجود داشته باشد، پاسخگویی و رسیدگی انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار گفت: مراکزعمده فروشی و خرده فروشی تهران، گوشت بسته بندی و مرغ قطعه بندی را پس از گواهی دامپزشکان مستقر، محصول ازاین سامانه تامین می کنند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=9444
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.