به دنبال تعامل بیشتر با اصناف بخش خصوصی دامپزشکی هستیم

 به دنبال تعامل بیشتر با اصناف بخش خصوصی دامپزشکی هستیم

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در نشستی صمیمانه با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی داروخانه های دامپزشکی استان اصفهان گفت: با اقدامات اجرایی مناسب می توان ضمن کاهش مشکلات این حوزه، دریچه ای برای بهره مندی فعالان این عرصه از فرصت های اقتصادی فراهم آورد.

دکتر شهرام موحدی در این نشست با اشاره به اینکه ظرفیت های کاری خوبی در این بخش از دامپزشکی وجود دارد افزود: با همفکری و ارائه راهکارهای مناسب می توان ضمن کاهش مشکلات این حوزه، دریچه ای برای بهره مندی فعالان این عرصه از فرصت های اقتصادی فراهم آورد.

وی افزود: نظر به تعداد و موقعیت داروخانه های دامپزشکی کشور، بویژه استان و نیز زنجیره توزیع دارو و تاکید برعدم دخالت مسئولین فنی داروخانه های دامپزشکی در امر درمان و تحویل دارو بر اساس نسخه کلینسین های دامپزشکی و همچنین نحوه سیاستگذاری صدور پروانه داروخانه های دامپزشکی، این اداره کل همیشه به دنبال تعامل بیشتر با اصناف بخش خصوصی دامپزشکی از جمله مسئولین داروخانه های دامپزشکی می باشد.

شایان ذکر است در این جلسه مقرر شد پیگیریهای لازم در خصوص مسائل و مشکلات در این بخش از طریق اداره تشخیص و درمان صورت گرفته و هر سه ماه یکبار نتایج در جلسه مشترکی بررسی گردد.

در ادامه این جلسه سایر حاضرین از جمله اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی داروخانه داران استان اصفهان به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1807
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.