بیش از ۱۳۰۰ تن گوشت و مرغ در طرح ضیافت مازندران توزیع شد

سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی گفت: بیش از ۱۳۰۰ تن گوشت و مرغ در طرح ضیافت در مازندران توزیع شد.
حسین نگهدار در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: اجرای طرح ضیافت در ماه رمضان با هدف تثبیت قیمت‌ها در دامنه‌ای مناسب و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا و جلوگیری از نوسانات قیمت کالاهای پرمصرف در استان در آخرین روزهای برگزاری قرار دارد.
وی با اشاره به میزان سهمیه مازندران، قیمت و میزان توزیع سبد کالاها در طرح رمضان، افزود: تاکنون از ۲ هزار و ۴۵ تن سهمیه شکر استان ۸۰۸ تن، از ۱۲۷ تن گوشت سهمیه‌ای ۴۸ تن، از هزار و ۲۶۰ تن گوشت مرغ سهمیه‌ای ۵۸ تن در مازندران توزیع شده است.
سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران اضافه کرد: در این طرح شکر ۲ هزار و ۳۵۰ تومانی، مرغ ۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و گوشت قرمز ۲۳ هزار تومانی، هماهنگ با سراسر کشور در حال عرضه است.
نگهدار در پاسخ به سوالی مبنی بر اختلاف زیاد اقلام سهمیه‌ای و میزان توزیع هر یک از این اقلام در استان، تصریح کرد: با توجه به حفظ آرامش بازار، نظارت و کنترل بر نوسانات قیمت و نیز وجود گوشت قرمز و گوشت مرغ به مقدار لازم و با قیمتی مناسب در بازار، مصرف‌کنندگان آن را از نزدیکترین واحدهای صنفی محل زندگی خود تامین می‌کنند و دیگر همچون سالیان گذشته مردم مجبور نیستند جهت تامین این اقلام با طی مسافت و هزینه و نیز صرف زمان، آن را از فروشگاه‌های توزیع این طرح تهیه کنند.
وی در پایان با بیان اینکه هیچ محدودیتی در جذب عاملین فروش و نیز عرضه این اقلام در استان نداریم، خاطرنشان کرد: ما آماده پذیرش و عرضه اقلام این طرح به عاملین فروش از هر جای استان و با هر تعداد متقاضی هستیم.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=2609
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.