دستگاه تولید مثل مرغ

تخصیص ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای مرغداری ها

معاون بهبود تولیدات دامی اداره کل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تأمین سرمایه در گردش مرغداری های استان اختصاص یافت.
مهراب فرجی افزود: این میزان تسهیلات از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی، با هدف رفع مشکلات مرغداری ها و رونق تولید این واحدها تخصیص یافت.
وی اضافه کرد: داشتن پروانه بهره برداری و فعالیت جوجه ریزی در هر دوره، شرط الزامی برای مرغداری های استان جهت ثبت تقاضای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش است.
معاون بهبود تولیدات دامی اداره کل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری، از متقاضیان دریافت این تسهیلات خواست: تا پایان خردادماه جاری درخواست خود را برای معرفی به بانک های عامل از طریق مدیریت های جهادکشاورزی شهرستان ها ثبت کنند.
فرجی، میزان تولید گوشت مرغ در چهارمحال و بختیاری از ابتدای امسال تاکنون را دو هزار و ۸۰۰ تن اعلام کرد و گفت: هم اکنون ۱۹۳ واحد مرغداری با ظرفیت چهار میلیون و ۳۵۰ هزار قطعه جوجه ریزی در هر دوره در استان فعال است.
وی با بیان اینکه تولید حدود ۲۱ هزار تن گوشت مرغ طی سال گذشته در استان، افزود: تولید ۲۳ هزار تن نیز برای امسال برنامه ریزی شده است.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=4487
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.