مرغ گوشتی

تعطیلی ۱۵درصدی واحدهای تولید مرغ

یوسفی گفت: قیمت مرغ برای تمامی مغازه داران یکسان است، برخی خودشان قیمت را بالا می‌کشند، ما در مقابل آن‌ها مسئولیتی نداریم.
محمد یوسفی، رییس اتحادیه مرغ گوشتی بیان داشت: در حدود دو ماه است که تا امروز قیمت در حد ۵ درصد نوسان داشته است و کمی اوضاع به نسبت بهتر از قبل شده است.
وی ادامه داد: در واقع در طی دو سال گذشته به جز چند ماه، آن هم نه پشت سر، بقیه ماه‌های سال را مرغدار متضرر شده است، و تولید برایش صرفه اقتصادی نداشته به طوری که با توجه به میزان تولید جوجه یک روزه می‌توان گفت حداقل ۱۵ درصد واحدهای فعال مرغداری ورشکست شده و کم شدند.
یوسفی تأکید کرد: قیمت مرغ الان هم سود چندانی برای مرغدار ندارد اما با این حال اوضاع به نسبت قبل بهتر شده است و حداقل زیان نمی‌کند.
رییس اتحادیه مرغ گوشتی با بیان این مطلب که قیمت مرغ ۳۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است گفت: قیمت مرغ یک هفته است که هیچ افزایشی نداشته است، در میادین میوه و تره بار قیمت این کالا ۷۳۰۰ تومان بوده که الان به ۶۹۸۰ تومان رسیده، در میدان بهمن نیز هفته گذشته ۷۰۰۰ بود که امروز به ۶۴۰۰ تومان رسیده مرغ زنده هم از ۵۲۰۰ به ۴۸۰۰ رسیده است.
وی در پاسخ به این که چرا هر مغازه مرغ را به یک نرخ عرضه می کند، تصریح کرد: ما در رابطه با قیمت مرغ در مغازه‌ها مسئولیتی نداریم زیرا شاخص تعیین قیمت نداریم. بنابراین با توجه به محله ای که مغازه در آن وجود دارد هر کدام یک قیمت مرغ را عرضه می کنند این در حالی است که همگی شب گذشته مرغ را به قیمت یکسان تهیه کرده اند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=6527
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.