حضور شرکت مالزیایی در بازار دام ایران

تلاش شرکت مالزیایی برای حضور در بازار دام ایران

شرکت مالزیایی ‘سانزن بایوتک’ اعلام کرد قصد دارد سال جاری حوزه فعالیت خود را در زمینه محصولات سلامت و رشد دام به بازارهای جدید از جمله ایران توسعه دهد

این شرکت مالزیایی فعالیت های گسترده ای از قبیل محصولات سلامت حیوانات، شامل افزودنی های غذایی، مکمل های غذایی، داروهای دامی، واکسن های حیوانی و دیگر محصولات مراقبت سلامت حیوانات برای دام هایی از قبیل مرغ، گوسفند و گاو ارائه می کند.

این شرکت در حال حاضر برخی از محصولات خود را به کشورهایی استرالیا و نیوزیلند که شمار دام ها در آن زیاد است، صادر می کند.

به نوشته تارنمای روزنامه ‘نیو استریت تایمز’، مدیر اجرایی این شرکت که در کمپین ‘شهر من مزرعه من ۲۰۱۶’ در کوالالامپور حضور یافته بود در سخنانی، گفت که شرکتش قصد دارد فروش محصولات خود را به بیش از یکهزار مزرعه در مالزی افزایش دهد تا از این طریق بتواند میزان سود خود را ارتقا دهد.

این کمپین ۱۰ روزه با هدف افزایش آگاهی از پایداری محیط زیست و تشویق جامعه برای کاشت به منظور یک زندگی سالم تر با همکاری این شرکت و همچنین کمیسیون عالی استرالیا، اتاق بازرگانی این کشور و برخی شرکت های بخش خصوصی راه اندازی شده بود.

‘ملوین اونگ’ مدیر اجرایی گروه تبلیغاتی ‘فستر’ که در این مراسم حضور داشت در سخنانی گفت که این پویش با هدف ایجاد تعهد در سپردن محیط زیست سالم به نسل های آینده است تا بتوانند در آن با سلامت زندگی کنند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=5211
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.