دام

در صورت ممانعت پاکستان دام موردنیاز کشور از هندوستان وارد خواهد شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه پاکستان ورود دام زنده را به ایران ممنوع کرده در صورت ادامه ممانعت واردات دام از این کشور، دام مورد نیاز را از هندوستان خریداری و تامین می کنیم.

وی یکشنبه شب در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پاکستان مدتی است که از انتقال دام زنده به ایران جلوگیری و اعلام کرده که فقط گوشت صادر می کند.
علی اوسط هاشمی تصریح کرد: چنانچه پاکستان بر موضع خودش اصرار ورزد ما ورود دام زنده از هندوستان را در دستور کار قرار می دهیم.
هاشمی تاکید کرد: مبارزه با قاچاق دام باید به صورت جدی انجام و در این زمینه ضروری است تمام ورودی های سیستان و بلوچستان کنترل شود.
وی ادامه داد: تمامی دستگاه های دست اندرکار مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هر وسیله ای که می توانند از ورود دام قاچاق به درون سیستان و بلوچستان جلوگیری کنند حتی اگر نیاز باشد از پهپادها نیز برای این کار استفاده شود.
استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دام وارداتی به کشور باید ابتدا مراحل بهداشتی و قرنطینه ای را طی کند.

هاشمی افزود: قاچاقچیان دام نباید در استان احساس امنیت کنند و باید عرصه را برای این افراد تنگ کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ثمرات جلوگیری از ورود مرغ زنده به استان، افزود: با اجرای طرح جلوگیری از ورود مرغ زنده به این استان توانستیم برای ۲ هزار و ۲۰۰ نفر شغل ایجاد کنیم که این یک کار بسیار ارزشمندی است و تاثیرات مطلوب بهداشتی، اقتصادی و معیشتی داشته است.

وی بیان کرد: تدابیر بهداشتی صورت گرفته در سیستان و بلوچستان، این استان را از لحاظ بیماری های دامی و طیور کاملا پاک کرده است.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11822
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.