دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و آبزیان در شیراز برگزار می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی از روز ۲۱ اردیبهشت در محل نمایشگاه‌های دائمی شیراز، آغاز به‌کار می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، محمدمهدی قاسمی عصر یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی که از ۲۱ تا ۲۴ اردیبهشت برگزار می‌شود، ۳۵ شرکت خارجی از کشورهای؛ آلمان، فرانسه، ایتالیا، هلند، ترکیه و چین و ۲۰۷ شرکت معتبر ایرانی حضور دارند.

وی، نمایشگاه را اولین رویداد درحوزه دامپروری کشور با این حجم حضورنمایندگان شرکت‌های مطرح خارجی بعد از برجام دانست وخاطرنشان کرد: سفرای این کشورها و وزیر اقتصاد ، انرژی وکشاورزی کشور هلند به همرا ه هیئت ۳۰ نفره در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

قاسمی با بیان اینکه شرکت‌های ایرانی از استان‌های فارس، تهران و اصفهان در این رویداد حضور خواهند داشت، گفت: زمینه حضور کشاورزان و بهره‌برداران استان فارس در این نمایشگاه با کمک شرکت برگزار کننده نمایشگاه فراهم شده است و بهره برداران و علاقه مندان می‌توانند با انجام مشاوره رایگان در این نمایشگاه با شرکت‌های داخلی و خارجی، از تکنولوژی‌های بروز صنعت دامپروری دنیا بهره‌مند شوند.

رئیس هیات مدیره شرکت نگاه سبز با اشاره به ویژگی‌های برجسته این نمایشگاه گفت: دراین نمایشگاه بزرگترین خط ۲ کشتارگاه مرغ و بزرگترین و مجهزترین صنعت خوراک دام نیزعرضه می گردد.

محمدرحیم افسری با بیان اینکه حدود ۷۰درصد هزینه تولیدکنندگان دام و طیوربه تآمین خوراک آنها برمی گردد، گفت: تولیدکنندگان باید ضریب تبدیل را کم کنند و از سوئی چون در کشور ۸۵ درصد خوراک دام و طیور وارداتی است یک زمینه خوب سرمایه گذاری در کشور وجود دارد که با وجود نمایندگان شرکت‌های خارجی این مهم می تواند دراستان فارس محقق شود.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=3893
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.