اخبار دام و طیور

رئیس سازمان امور عشایری از واردات گوشت به کشور طی ۳ سال اخیر خبر داد.

رئیس سازمان امور عشایری از واردات گوشت به کشور طی ۳ سال اخیر خبر داد.

قندالی رئیس سازمان امور عشایری کشور با بیان اینکه واردات گوشت همواره در کشور ما وجود داشته و ستاد تنظیم بازار در هر مقطعی که احساس نیاز کند به آن اقدام می‌کند، تصریح کرد: با این همه آنچه مهم است این است که اراده دولت بر این بوده که در این سال‌ها با افزایش حجم تولید از نیاز کشور به بازارهای خارجی بکاهد.

کرمعلی قندالی با اشاره به تولید ۱۵۵ هزار تن گوشت قرمز در سال ۹۲ افزود: میزان تولید گوشت قرمز امسال به بیش از ۱۹۰ هزار تن افزایش یافته است.

ایشان در پاسخ به پرسشی در خصوص قیمت گوشت یادآوری کرد: قیمت تمام شده برای هر یک کیلو گوشت دام زنده از نظر کارشناسی ما ۱۳ تا ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است، لذا اگر قیمت گوشت در همین قیمت فعلی باقی بماند به نظر می‌رسد قیمت مناسبی است که هم برای تولیدکننده و هم برای مصرف‌کننده مناسب است.
کرمعلی قندالی در پاسخ به پرسشی در خصوص آمادگی این سازمان برای کوچ پاییزه عشایر گفت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که ما در کوچ عشایر داریم تامین آب مورد نیاز عشایر در مسیر کوچ است که این مهم از طریق ۴۰۰ ناوگان ترابری از طریق تانکرهای ۱۰ تا ۱۲ هزار لیتری انجام می‌شود. ضمن اینکه همه هماهنگی‌های لازم برای این کوچ انجام شده و ایل‌راه‌های عشایری نیز برای کوچ پاییزه آماده شده است.
وی تصریح کرد: عشایر اطمینان داشته باشند که سازمان عشایری که وظیفه خدمات‌رسانی به عشایر را بر عهده دارد تا مسیر کوچ و بعد از آن در کنار عشایر سربلند کشور خواهد بود.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=8459
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.