راه‌اندازی 716 واحد تولیدی دامپروری و کشاورزی در سطح ‌شهرکرد

راه‌اندازی ۷۱۶ واحد تولیدی دامپروری و کشاورزی در سطح ‌شهرکرد

فرمانده سپاه شهرستان شهرکرد از راه‌اندازی ۷۱۶ واحد تولیدی دامپروری و کشاورزی در سطح شهرستان شهرکرد با همت جهادگران بسیج سازندگی خبر داد.

سرهنگ مهران مرادی ۱۲ تیرماه در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان شهرکرد، با اعلام این خبر، اظهار کرد: بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال بابت راه‌اندازی واحدهای تولیدی دامپروری و کشاورزی هزینه شده است.

وی افزایش تولید با محصولات زود بازده را از اهداف بسیج ساززندگی در اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: بسیج سازندگی برای اهداف اقتصاد مقاومتی در عرصه پروزش زنبور‌عسل، شترمرغ، ماکیان، قارچ خوراکی و کشت زعفران فعالیت می‌کند.

مرادی خاطر‌نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی موظف به فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی و بازاریابی هستند و لازم است اقتصاد مقاومتی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

فرمانده سپاه شهرستان شهرکرد، از برگزاری ۳۰۰ کارگاه آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: اماکنی که بلااستفاده هستند و منع قانونی ندارند، برای اجرای فعالیت‌های اقتصادی به کار گرفته شود.

وی در پایان اظهار کرد: طرح‌های راکد و طرح‌هایی با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی به بانک‌های عامل معرفی شوند تا در جلسه کمیته تأمین بانکی، حمایت و عملیاتی شوند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=5218
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.