رییس اداره دامپزشکی: طرح تشدید کنترل فرآورده های خام دامی در مراغه آغاز شد

رییس اداره دامپزشکی: طرح تشدید کنترل فرآورده های خام دامی در مراغه آغاز شد

مراغه – ایرنا – رییس شبکه دامپزشکی مراغه از آغاز اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل فرآورده های خام دامی در این شهرستان در ماه رمضان خبر داد.

علی پاشایی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح بر نحوه تهیه، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان نظارت می شود.

وی اظهار کرد: این طرح به منظور حفظ و تامین سلامت مصرف کنندگان، براساس برنامه ریزی انجام شده تا ۲۹ تیر سال جاری ادامه می یابد.

رییس شبکه دامپزشکی مراغه ادامه داد: در ماه مبارک رمضان هر روز دو گروه مجزای ثابت و سیار از مراکز تهیه، توزیع و عرضه محصولات خام دامی بازدید و با متخلفان برخورد قانونی می کنند.

پاشایی، یادآوری کرد: در این شهرستان حدود ۱۵۰ محل تهیه و عرضه فراورده های خامی دامی مانند مراکز عرضه گوشت قرمز و سفید، ماهی و کشتارگاه وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان بخش خصوصی دامپزشکی نیز با حضور در کشتارگاه های این شهرستان بر سلامت کشتار نظارت می کنند، گفت: علاوه بر این افراد، یک کارشناس شبکه دامپزشکی نیز برای بررسی و نظارت بیشتر در این محل ها حضور می یابد.

پاشایی، ادامه داد: مردم در صورت داشتن هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد در خصوص مسایل دامپزشکی می توانند با شماره تلفن ۳۷۲۷۴۱۱۴ و ۳۷۲۷۴۱۱۳ این شبکه تماس بگیرند.

مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1812
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.