پرورش گاو

سرمایه گذاری هند برای افزایش باروری دام و طیور

دولت هند برای افزایش باروری و تولید دام و ماهی و همچنین افزایش معاش برای کشاورزان، بیش از ۱۰۰۰ کرور (۱۰ بیلیون روپیه) برای پروژه ها و برنامه های مختلفی سرمایه گذاری کرده است؛ و هند اجرای این پروژه ها را به عهده گرفته است.

دولت مرکزی ۱۲۹٫۸۲ کرور (۱٫۳ بیلیون روپیه) به ۹ ایالت برای توسعه طرح های گوناگون مربوط به دام و طیور اختصاص داده است و ۱۶۴٫۸۸ کرور(۱٫۶ بیلیون روپیه) نیز تحت اجرای برنامه کنترل سلامت و بیماری دام برای واکسیناسیون در نظر گرفته شده است.

پیش تر، طرح هایی که تحت برنامه انقلاب آبی انجام شده بود ۴۳۶٫۵۲ کرور هند (۴٫۴ بیلیون روپیه) در این بخش سرمایه گذاری کرده بودند. این طرح اجرایی برای رشد تولیدات شیلات ها و پرورش ماهی در نظر گرفته شده بودند.
دولت هند برای حمایت از برنامه های ملی برای پرورش گاو و گوساله ۱۷٫۳۱ کرور (۱۷۳ میلیون روپیه) اختصاص داده است. پروژه هایی که تحت عنوان “برنامه ملی برای توسعه و پیشرفت بخش لبنیات” اجرا می شوند نیز ۲۳۹٫۹۵ کرور (۲٫۴ بیلیون روپیه) را به ۱۷ ایالت اختصاص داده اند.
۹۷۷ انجمن مشارکتی نیز در بخش لبنیات شکل گرفته است، که در پی اجرای پروژه های مربوط به بخش لبنیات، تسهیلاتی برای فرآوری ۲۷۸٫۶ هزار لیتر شیر در روز و سرد کردن ۹۳٫۵ هزار لیتر از آن در نظر گرفته شده است.
و اجرای آنها از انجام این برنامه ها این است که درآمد کشاورزان هندی را مضاعف کنند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=7454
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.