طیور

سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومانی در بخش طیور مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومانی در بخش طیور مازندران صورت گرفته است.
دلاور حیدرپور در آئین افتتاحیه مجتمع ملی مرغ پیوند ایرانیان در بابل خاطرنشان کرد: در هفته دولت ۱۱۷ طرح در حوزه کشاورزی با اعتبار ۶۵۸ میلیارد ریالی ، ۱۴ هزار خانوار را در ۱۹۰ روستا مورد بهره مندی قرار می دهد.
وی با بیان اینکه شرایط آب و هوایی مازندران برای پرورش طیور بسیار مناسب است، تصریح کرد: با توجه به سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومانی در این بخش، مازندران یکی از استان های مهم در تولید گوشت سفید در کشور محسوب می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با تاکید بر اینکه تکنولوژی می تواند بهره وری را افزایش دهد، خاطرنشان کرد: استفاده از تکنولوژی روز علاوه بر افزایش بهره‌وری، هزینه نهایی را نیز می‌توان کاهش داد تا علاوه بر ورود به بازارهای جهانی حجم صادرات را نیز بیشتر از گذشته کرد.
به گزارش ایسنا، مصطفی عباس نژاد شانی کارفرمای مجتمع تولیدی مرغ مادر پیوند نیز در این مراسم گفت: این واحد تولیدی با تولید ۳۰ هزار قطعه گله مولد و ظرفیت ۴ میلیون قطعه جوجه یک روزه گوشتی می تواند نقش موثری در تولید و صادرات گوشت سفید داشته باشد.
وی تصریح کرد: هزینه ساخت این طرح ۵۵ میلیارد ریال بوده که ۱۹ میلیارد ریال آن از سوی صندوق توسعه ملی بانک کشاورزی استان مازندران تامین شده است.

منبع : وبسایت بازار دام و طیور ایران

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=6572
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.