آتیه سازان

شرکت آتیه سازان نگین فراز

موسسه فنی و مهندسی لطفی در سال ۱۳۷۹ با همت بنیانگذاران و همفکری کارشناسان با سابقه و مجرب ، تاسیس گردید و در سال ۱۳۹۲ به شرکت آتیه سازان نگین فراز تغییر نام داده و با برند تجاری L.lion به گسترش فعالیت و روند روبه رشد خود ادامه داد.

این شرکت با تجربه ۱۵سال فعالیت در زمینه ماشین سازی، طراحی ماشین آلات و قطعه سازی و نیزداشتن کادر مجرب و تحصیل کرده در زمینه طراحی ، نصب ، اجرا ، راه اندازی ، قطعه سازی، ماشین سازی و مشاوره صنعتی با امکانات و تجهیزات مدرن و کارآمد در ۳ واحد مجزا، در سال ۱۳۹۲ تصمیم به تاسیس یکی از مدرن ترین کارخانجات صنعتی جهت طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات، ماشین آلات و دستگاههای خطوط تولید خوراک دام، طیور و آبزیان به ویژه سیستم اکسترودر گرفت تابخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازد.

عملیات مشاوره ای و مطالعاتی احداث کارخانه در سال ۱۳۹۲ آغاز و در سال ۱۳۹۳ به پایان رسید و نتیجه آن طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خطوط کارخانجات صنعتی در سال ۱۳۹۴ بوده است.

داشتن توانایی طراحی، ساخت ، نصب و راه اندازی انواع و اقسام ماشین آلات صنعتی به هر اندازه و به هر ظرفیتی ، از دیگر ویژّگی های این شرکت است.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت آتیه سازان نگین فراز

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11556
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.