آذرتکنیک

شرکت آذر تکنیک

مجموعه آذر تکنیک فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز نموده و از همان سال ضمن برقراری ارتباط با کمپانی‌های معظم بین‌المللی ماشین‌کاری در کشورهای اروپایی، گامی بلند در راستای ارتقا سطح کیفی، ایجاد تنوع برداشته است.

شرکت آذر تکنیک به عنوان یکی از ماهرترین و فنی‌ترین واحدهای ماشین‌کاری در سطح کشور مطرح بوده و با بهره‌گیری از پرسنل کارآزموده تجربی در مجاورت کارشناسان فنی و ورزیده این صنعت به تولید انواع ابزار، قطعات و ماشین‌آلات بسیار مطلوب و ماکول مبادرت نموده و ضمن ارائه الگوهای نوین انواع ابزار، قطعات و ماشین‌آلات همواره در جهت ارائه روش‌های مطلوب تولید ابزار، قطعات و ماشین‌آلات به متقاضیان و کاربران اقدام نموده است. شایان ذکر است که علاوه بر تولید انواع ابزار، قطعات و ماشین‌آلات بر معیارهای علمی و صنعتی از مجموعه فعالیت‌های این واحد تولیدی بوده است.

ماشین آلات ساخت این شرکت شامل:

– انواع دستگاه های لیبل زنی O.P.P به مشخصات:

AZ : 2000 – در این مدل بطری بصورت خوابیده وارد دستگاه شده و لیبل میخورد. سیستم لیبل زنی حرارتی میباشد (سرعت ۲۰۰۰ بطری در ساعت)

AZ : 4000 – در این مدل بطری داخل خط قرار گرفته و بعد از پر شدن، لیبل میخورد. سیستم لیبل زنی به صورت حرارتی میباشد (سرعت ۴۰۰۰ بطری در ساعت)

AZ : 6000 – در این مدل بطری بعد از پر شدن وارد دستگاه لیبل شده و لیبل میخورد. سیستم لیبل زنی توسط چسب گرم میباشد. قابل ذکر است این دستگاه قابلیت لیبل زنی ۲ نوع بطری بدون تعویض قطعات را درا میباشد (سرعت ۵۰۰۰ الی ۸۰۰۰ بطری در ساعت)

– انواع دستگاه های لیبل چسبان، پشت چسبدار (اتیکت)

سیستم لیبل زنی به صورت شیتی میباشد که عموما بر روی ظروف دبه ماست استفاده میشود. (سرعت ۲۰۰۰ الی ۶۰۰۰ در ساعت)

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت آذر تکنیک

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11767
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.