شرکت آریا داتیس

شرکت آریا داتیس پرور

صنعت طیور در سال‌های اخیر نقش پیشرو را در میان صنایع کشاورزی و دامپروری در بیشتر نقاط دنیا بر عهده داشته است. صنعت پرورش طیور گوشتی امروزه نیاز به کارایی بسیار بالا، افزایش وزن سریع، ضریب تبدیل مناسب غذایی و ماندگاری بالا دارد تا بیشترین میزان گوشت را تولید نماید.

با توجه به اهمیت انکار ناپذیر موضوعات مذکور، شرکت آریا داتیس پرور با هدف تولید و عرضه خوراک طیور با کارایی و کیفیت بالا و با پشتوانه چندین ساله در صنعت دام و طیور فعالیت خود را آغاز نمود تا بتواند خوراکی مطابق با استانداردهای جهانی و نیاز واقعی پرنده تولید و عرضه نماید، این گروه هدف خود را استفاده از آخرین پیشرفت‌های علمی در زمینه تغذیه طیور با استفاده از جدیدترین، پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های تولید کنسانتره طیور تعیین کرده است، کاهش هزینه تولید و بهبود ضریب تبدیل مواد غذایی، کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد، و بهبود سیستم ایمنی از مهمترین دستاوردهای این شرکت بوده و تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات علمی و فنی – تخصصی مناسب به مصرف کنندگان را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. و برای دستیابی به اهدف خود از متخصصین مجرب در بخش تولید و خدمات پس از فروش بهره می‌گیرد.

محصولات آریا داتیس بر اساس آخرین یافته‌های دانشمندان تغذیه و دستاوردهای محققین با پیشرفته‌ترین فناوری فرموله ، تولید و عرضه می‌شود.

 

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت آؤیا دانتیس پرور

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11184
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.