شرکت تعاونی کیمیا دانش الوند

شرکت تعاونی کیمیا دانش الوند

شرکت تعاونی کیمیا دانش الوند به منظور پیوند دادن تحقیقات دانشگاهی در زمینه دام وطیور با صنعت این رشته، شکوفایی و پیشرفت  این صنعت در کشور و نیز هدفمند نمودن تحقیقاتی متناسب با نیازهای کشور از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار نمود.

با توجه به اینکه اعضای این شرکت دانش نهاد از اساتید جوان و با انگیزه دانشگاه تهران، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و نیز دانشجویان مقطع دکترا می باشند از علم، تجربه و نیز ارتباط عمیق با صنعت دام و طیور جهت تحقق اهداف فوق بر خوردار می­باشند. در گام نخست اعضا با همکاری یکدیگر موفق به تولید پودر چربی محافظت شده “پرشیافت”  با کیفیت بسیار عالی گردیدند. در حال حاضر نیاز عمده صنعت دام و طیور کشور به این محصول از کشور مالزی وارد می­گردد که ارزبری قابل توجهی از کشور  به همراه دارد.

برنامه ­های فعلی و آتی شرکت تعاونی کیمیا دانش الوند
۱- تولید پودر چربی محافظت شده ” پرشیافت” از سال ۱۳۹۱ در شهرک شکوهیه قم و ایجاد شبکه توزیع محصول در سراسر ایران

۲- انجام طرح ” تولید اسیدهای چرب امگا-۳ و امگا-۶ محافظت شده در شکمبه و تعیین اثر تغذیه آنها بر متابولیسم چربی و عملکرد تولیدی و تولید مثلی گاوهای هلشتاین در دوره انتقال” که به تایید و تصویب صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با شماره ثبت ۸۹۰۰۰۶۷۷ رسید.

۳- اجرای تز دکترای آقای حامد خلیل­وندی که با راهنمایی مشترک دکتر مهدی دهقان بنادکی و دکتر محمد غفارزاده جهت مطالعه و ارزیابی تکنیک های مختلف محافظت چربی در شکمبه صورت پذیرفت

۴- اجرای طرح پژوهشی با عنوان //عمل آوری چربی به منظور استفاده در خوراک دام و طیور// که در دانشگاه تهران با شماره ۰۱/۱/۷۳۱۴۶۸۴ به تصویب رسید.
۵- انجام مطالعات و آزمایشات جهت تولید و معرفی محصولات جدید

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت کیمیا دانش الوند

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11479
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.