داروسازی داملران رازک

شرکت داروسازان داملران رازک

شرکت داروسازی داملران در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید داروهای دام وطیور در شهرستان بروجرد تاسیس گردید. این شرکت با سوابق درخشان در عرصه صنعت دامپزشکی به منظور ایجاد هم افزایی در سال ۱۳۸۲ با پخش تولید دارو های دامی شرکت رازک ادغام وتحت نام شرکت داروسازی داملران رازک (سهامی عام) به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده داروهای دامپزشکی در سطح کشور تبدیل گردید.شرکت داروسازی داملران رازک با داشتن حدود ۲۰۰ پرسنل و ارائه قابلیت های خود و با مشارکت نیروهای کارآمد و دانش و فن آوری روز ضمن مطابقت با نیازمندی های تولید بهینه(cGMP)هم اکنون بالغ بر ۱۰۰ قلم دارو در اشکال مختلف اعم از پودر محلول در آب گرانول محلول در آب،سوسپانسیون خوراکی،بلوس،قرص،محلول های موضعی و پرمیکس را در گروه های درمانی آنتی بیوتیک ضد انگل،ضد کوکسیدیوز،محرک رشد، ضد عفونی کننده ویتامین و مواد معدنی به بازار عرضه می نماید.

خطوط تولید این مجموعه شامل:

۱- بخش مایعات مشتمل بر دو خط : محلول های خوراکی و ضد عفونی کننده ها
۲- پودرهای محلول در آب
۳- پرمیکس
۴- قرص و بلوس

می باشد.

شرکت داروسازی داملران رازک به منظور توسعه وتولید محصولات جدید اقدام به تولیدات تحت لیسانس و همکاری های علمی و فنی با شرکت های معتبر تولید داروهای دامپزشکی دنیا از قبیل فایزر،نوارتیس،الانکو،یانسن و….نموده است.

این شرکت با بهره گیری از برترین تکنولوژی تولید و شناسایی بازارهای هدف صادرات،مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده و از سال ۱۳۸۳ به عنوان صادر کننده شایسته شناخته شده است.

افتخار کسب گواهی های ایزو ۲۰۰۰؛۹۰۰۱ ایزو۱۴۰۰۱،صنعت سبز و صنعت نمونه کشوری حاصل پشتکار شبانه روزی و تلاش مدیریت وتمامی پرسنل این مجموعه تولیدی می باشد.

ماموریت وچشم انداز این شرکت بصورت زیر تبیین شده است:

ماموریت:

ما برآنیم تا با ارائه راه حلهای نو آورانه بهداشتی و درمانی و دامپزشکی در راستای تعالی زندگی و سلامت انسان منافع ذینفعان

شرکت را در ارتقا دهیم و تلاش صادقانه تمامی کسانی که در این راه ما را یاری مینمایند ارج نهیم

چشم انداز:

شرکت داملران رازک سر آمد در ارائه خدمات نوین صنعت دامپزشکی در راستای ارتقای سطح سلامت جامه می باشد.

   

 

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=454
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.