شرکت داروسازی ابوریحان

شرکت داروسازی ابوریحان

شرکت داروسازی ابوریحان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان داروهای هورمونی انسانی ودامی در ایران است. این شرکت با ۴۴ سال سابقه مفید نقش بزرگی را در بهبود وپیشرفت صنعت داروسازی ایران ایفا می نماید.
واحد تولید داروهای دامپزشکی شرکت داروسازی ابوریحان از سال ۱۹۹۱ راه اندازی گردیده و در حال حاضر تولید کننده ۲۳ قلم داروی دامپزشکی ووارد کننده یک قلم داروی دامی میباشد و موافقت اولیه تولید ۱۹ قلم محصول دامی جدید را گرفته که به زودی این محصولات تولید و به بازار ارائه خواهند شد.
این شرکت جهت تولید محصولات انسانی و دامی خود، با تهیه مواد اولیه از معتبرترین تولید کنندگان و با رعایت دقیق قوانین  GMPوضوابط WHO در ساخت و کنترل داروها و همچنین بر اساس استانداردهای بین المللی USP ، BP ، EP بهترین محصولات دارویی رابا اثربخشی کلینیکی مطلوب، تولید وعرضه می نماید.
شرکت داروسازی ابوریحان جهت بررسی اثربخشی محصولات دامپزشکی در مقایسه با محصولات مشابه از شرکتهای صاحب نظر خارجی  با دانشکده های دامپزشکی و مراکز معتبر دانشگاهی هماهنگی لازمه را انجام داده و بعد از تائید پروپوزال توسط اداره سازمان دامپزشکی آزمایشات فارمی انجام میگیرد.

منبع: وب سایت رسمی شرکت داروسازی ابوریحان

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=4965
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.