شرکت داروسازی نصر

شرکت داروسازی نصر

شرکت داروسازی نصر با ۳۳۰۰۰ متر مربع مساحت یکی از بزرگترین تولید کنندگان داروهای استریل تزریقی در ایران و در منطقه خاورمیانه میباشد که در منطقه شمال شرق استان خراسان رضوی در شهرستان فریمان واقع شده است .

عملیات ساختمانی کارخانه از شهریور ۱۳۶۹ شروع و کارخانه در پایان سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسیده است. این شرکت با بهره گیری ازنیروهای متخصص و با بکارگیری تجهیزات و امکانات بسیار مدرن مطابق با دستورالعمل های GMP واستانداردهای بالای بین المللی زیر نظر سازمان دامپزشکی فعالیت می کند و در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی برتر در خطوط تولید طبق فارماکوپه های USP ، BP و JP قادر به تولید بیش از ۵۰ هزار واحد داروی استریل تزریقی میباشد . هم اکنون شرکت داروسازی نصر با بیش از صد نفر پرسنل در حال فعالیت بوده که با توجه به زمینه گسترش فعالیت نه تنها امکان اشتغال جوانان را فراهم آورده بلکه در ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی می تواند با ارائه امکانات و اطلاعات دارویی در بالا بردن سطح علمی صنعت داروسازی کشور نقش بسزایی داشته باشد .

اهداف و خط مشی
شرکت داروسازی نصر تولید محصولات با کیفیت و افزایش رضایت مشتریان را جزو خط مشی خود قرارداده و مدیریت و کارکنان شرکت خود را متعهد به برآورده کردن این خواسته می دانند.

اهداف کیفیت این شرکت عبارتند از
– افزایش سطح مهارت کارکنان
– افزایش بهره وری
– افزایش کیفیت محصولات

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت داروسازی نصر

 

 

                                                                                                    questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10781
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.