شرکت فرآورده لبنی مهگل

mahgolدر سال ۱۳۷۵ شرکت بهینه وزین تحقیقات اولیه را در زمینه تولید کره گیاهی (مارگارین) در کشور آغاز و برای اولین بار این محصول را با نام تجاری «مهگل» در سال ۱۳۷۷ روانه ی بازار مصرف نمود. شرکت مهگل به عنوان اولین تولید کننده کره گیاهی در ایران و به عنوان پیشگام و پیشرو در این صنعت نوپا در زمانی نسبتاً کوتاه موفق به بسط و اشاعه فرهنگ مصرف صحیح چربی ها و به ویژه چربی های گیاهی شده است. در همین راستا مجموعه مهگل برای اولین بار در کشور اقدام به تولید محصولی کاملاً منحصر به فرد به نام خامه گیاهی نموده است که با استقبال بی نظیری در بازار مصرف مواجه شده است. همچنین شرکت مهگل انواع آبمیوه ها را نیز اکنون در سبد محصولات خود تولید و به بازار ارائه می نماید.محصولات تولیدی شرکت مهگل شامل گروه های زیر می باشد.

۱٫ کره گیاهی مخصوص صبحانه:
این محصولات با فرمولاسیون ویژه و با قابلیت پخش پذیری مناسب جهت استفاده مستقیم مصرف کنندگان به عنوان بخشی از سفره صبحانه در کنار سایر محصولات از منابع مهم تامین انرژی روزانه هستند که در عین حال با توجه به مزایای کره گیاهی مشکلاتی از قبیل گرفتگی عروق و چربی بالا ناشی از مصرف چربی ها را در بدن ایجاد نمی کنند. این محصولات در بسته بندی های لفاف آلومینیومی و نیز ظروف پلی پروپیلن و در ابعاد ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، ۱۲۵، ۲۵۰ گرمی و ۱۰ کیلوگرمی موجود می باشد.

۲. خامه گیاهی مخصوص صبحانه: این محصولات با عطر و طعم بسیار دلچسب و در بسته بندی های ۲۰۰ سی سی به صورت تتراپک و با ماندگاری بالا برای اولین بار توسط شرکت مهگل به بازار ارائه شده است.

۳٫ آبمیوه: آبمیوه های تولیدی شرکت مهگل شامل آب سیب، آب پرتقال، آب آلبالو، در بسته بندی های تتراپک و با استفاده از مواد اولیه کاملاً طبیعی در بازار مصرف موجود می باشد.

۴٫ خامه گیاهی مخصوص شیرینی پزی ها: این محصول برای اولین بار توسط شرکت مهگل و با قابلیت حجم پذیری و شکل پذیری بسیار مناسب و در دو نوع شیرین و فریز شده و شیرین نشده در بسته بندی های ۱۰ کیلویی موجود است.

۵٫ کره مارگارین و روغن کره ای مخصوص شیرینی پزی ها:
این دو محصول با کیفیت کاملا منحصر به فرد و قابلیت پخش پذیری مناسب برای تولید انواع شیرینی های دانمارکی و خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

۶٫ کره های گیاهی مخصوص صنایع :
محصولات این بخش مشتمل بر بیش از ۲۰ کدینگ اصلی برای انواع مصارف در صنعت لبنیات (چربی گیاهی جایگزین در پنیر UF، ماست، خامه …) صنعت شیرینی و کیک و کلوچه و صنعت شکلات و سایر صنایع غذایی مرتبط می باشد. در این راستا شرکت مهگل این قابلیت را دارد که با توجه به نیاز خاص هر واحد تولیدی، اقدام به ارائه محصول کاملاً مفید با شرایط ویژه آن واحد تولیدی بنماید.

کلیه محصولات تولیدی شرکت مهگل کاملا منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی و موازین دقیق بهداشتی و با حداقل اسیدچرب ترانس تولید می گردد.

کره گیاهی صنایع لبنی 

محصولات این بخش مشتمل بر بیش از ۲۰ کدینگ اصلی برای انواع مصارف در صنعت لبنیات (چربی گیاهی جایگزین در پنیر UF، ماست، خامه …) صنعت شیرینی و کیک و کلوچه و صنعت شکلات و سایر صنایع غذایی مرتبط می باشد. در این راستا شرکت مهگل این قابلیت را دارد که با توجه به نیاز خاص هر واحد تولیدی، اقدام به ارائه محصول کاملاً مفید با شرایط ویژه آن واحد تولیدی بنماید.
کلیه محصولات تولیدی این شرکت کاملا منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی و موازین دقیق بهداشتی و با حداقل اسیدچرب ترانس تولید می گردد.

کره مارگارین- روغن کره ای

این دو محصول با کیفیت کاملا منحصر به فرد و قابلیت پخش پذیری مناسب برای تولید انواع شیرینی های دانمارکی و خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=416
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.