هموطن

شرکت فرآورده های لبنی هموطن

شرکت لبنیاتی هموطن

هموطن

 

«شرکت کشت و صنعت دام اصیل لار» در سال ۱۳۶۹ به دستان توانای حاج اسماعیل حنیفی تاسیس شد. در ابتدای امر، این شرکت در زمینه کشاورزی و دامپروری فعالیت داشت و کار خود را از یک دامداری کوچک شروع کرد. در طی سال های بعد و با تلاش بسیار، این شرکت اولین دامپروری صنعتی منطقه دماوند را تاسیس و کار خود را بصورت جدی با یک گله ۲۰۰۰ راسی آغاز نمود.

با توجه به اقلیم مناطق شرق استان تهران و همچنین وجود تعداد زیادی دامدار و امکانات بسیار کم منطقه، این مجموعه تصمیم به ساخت یک شرکت تبدیلی گرفت تا بتواند با تکیه بر دامپروری صنعتی، هم مشکلات را حل نماید و هم بتواند گامی در جهت پیشرفت این منطقه بردارد. ساخت کارخانه از سال ۱۳۷۶ شروع شد و ظرف مدت ۵ سال، کارخانه تولید مواد لبنی با نام تجاری «هموطن» کار خود را در سال ۱۳۸۱ با اخد پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و پروانه ساخت از وزارت بهداشت آغاز نمود و به سرعت پیشرفت کرد بطوری که تنها ۵ سال بعد موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد بین المللی ایزو از شرکت TUV آلمان شد و در همان سال بعنوان واحد برگزیده دانشگاه شهید بهشتی استان تهران انتخاب گردید. در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ این شرکت موفق به تمدید گواهینامه های بین المللی گردید.

افتخارات

  • واحد برگزیده از سوی دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۸۶
  • واحد برگزیده صنعت سبز سال ۱۳۸۷ از سوی سازمان حفاظت محیط زیست
  • واحد برگزیده و تلاشگر صنعت و معدن شرق استان تهران سال ۸۸-۸۹
  • واحد نمونه تولیدی شهرستان دماوند در سال ۱۳۸۲
  • واحد برگزیده تولیدی شهرستان دماوند در سال ۱۳۸۷
  • واحد نمونه دامداری صنعتی سال ۱۳۸۳
  • واحد برگزیده کارآفرینی استان تهران در سال ۱۳۸۸
  • و اخذ تقدیرنامه های متعدد از سوی سازمان ها و ارگانهای دولت و …

محصولات

پروسه تولید انواع محصولات شرکت «هموطن» با سایر شرکت ها متفاوت است. عدم استفاده از مواد افزودنی، شیرخشک، اسانس ها و چربی های غیر مجاز در تولید محصولات باعث بالا رفتن ارزش تغذیه ای محصولات هموطن شده است. محصولات هموطن نه تنها غنی از پروتئین و کلسیم است، بلکه بهترین شرایط جذب را داشته و با فسفر متعادل است.

محصولات هموطن به دلیل فراوری با دستگاه های تمام اتوماتیک پیشرفته (شرکت REDA) و وجود باکتوفیوژ (کاهش دهنده بار میکروبی شیر بدون استفاده از حرارت) و دیگازور (حذف کننده بوی نامناسب شیر خام) و عدم استفاده از مواد نگهدارنده، دارای عمر ماندگاری بالا، طعم مطلوب و ارزش غذایی مناسب می باشد. وجود چنین سیستم پیشرفته ای باعث شده است تا محصولات هموطن برای کلیه سنین مفید باشد و مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر به کیفیت و سلامت محصولات هموطن، آن را استفاده کنند.

چربی لبنیات از دیرباز به دلیل طعم و عطر عالی و طبیعی بودن آن مورد استفاده همه مردم درتمام دنیا بوده است. اما در طی سال های گذشته استفاده غیرقانونی بسیاری از شرکت های لبنی از روغن های غیرمجاز به عنوان چربی و بدبینی مردم نسبت به آن ها، باعث شده است که محصولات پرچرب محبوبیت خود را از دست بدهند. شرکت هموطن نه تنها از روغن هایی از جمله پالم استفاده نمی کند، بلکه بخاطر عدم استفاده از این دست روغن ها مورد تشویق و تحسین مسئولان قرار گرفته و جز محدود شرکت های لبنی است که به کیفیت و سلامت محصولات خود اهمیت ویژه ای نشان می دهد.

cream cheese

jaleb-yogurt

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=399
1 پاسخ

تعقیب

  1. […] شرکت فرآورده های لبنی هموطن در بازار دام ایران لیست قیمت هاشرکت فرآورده های لبنی هموطناما در طی سال های گذشته استفاده غیرقانونی بسیاری از شرکت های لبنی از روغن های غیرمجاز به عنوان چربی و بدبینی مردم نسبت به آن ها باعثخرید و فروش بره […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.