لبنیات پاکبان

شرکت فرآورده های لبنی پاکبان

 

شرکت فرآورده های لبنی پاکبان

شرکت فرآورده‌های لبنی پاکبان با هدف ایجاد تحول و نوآوری در صنایع لبنی کشور که سالیان دراز در حال رکود و سکون بود در سال ۱۳۶۵ با شماره ثبت ۵۹۷۵۴ در اداره ثبت تهران تاسیس و در همان بدو امر با شعار “جامعه سالم در گرو تغذیه مناسب” عزم خود را جزم و با هدف ایجاد تحول در این صنعت آغاز به کار نمود. شرکت در راستای این تحول مبنای فعالیت را بر افزایش کیفیت مطابق نیاز مشتری قرار داده و در کنار آن اقدام به ایجاد فضای تولید منطبق با استاندارد های جهانی و طراحی خطوط تولید با بهره‌مندی از کلیه امکانات داخلی و خارجی به منظور رسیدن به خودکفایی در این صنعت نمود؛ و بالاخره در سال ۱۳۷۲ تولیدات شرکت وارد بازار و در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری وزارت صنایع گردید.
محصولات تولیدی به دلیل تحولی که در کیفیت، کمیت و بسته‌بندی صورت گرفته بود با استقبال بی‌نظیر مصرف‌کنندگان روبرو شد که این استقبال و اعتماد به محصول بار مسئولیت پاکبان را صد چندان نمود. بر این اساس با ایجاد سیستم‌های مدرن توزیع مطابق با معیارها و استانداردهای جهانی اقدام به تاسیس شرکت مستقل “پخش پاکبان” نمود تا ضمن حفظ تمامی واسطه‌ها محصول تولیدی را در حداقل زمان ممکن به واحدهای مربوطه تحویل و از آن طریق مصرف‌کننده با مصرف محصولی سالم و تازه نشاط جامعه را فراهم نماید.
اکنون که به حول و قوه الهی توانسته‌ایم واحد تولیدی، واحد بسته‌بندی و واحد پخش را ایجاد و سازمان دهی نماییم و با ایجاد تنوع در محصولات خود را در ردیف کشورهای پیشرفته منطقه قرار دهیم، افتخار می‌کنیم که خدمتگزار مرم شریف ایران بوده و سهمی هر چند کوچک در چرخه تولید مملکت را دارا می‌باشیم.

 

   

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=401
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.