میکائیلیان

شرکت فرآورده های گوشتی میکائیلیان

شرکت فرآورده های گوشتی میکائیلیان

  سابقه شرکت فرآورده های گوشتی و کنسرو میکائیلیان به عنوان یکی از بنیانگذاران صنعت فرآورده های گوشتی ایران به سال ۱۳۱۰ شمسی باز می گردد.

خانواده ارمنی میکائیلیان که در شهر خارکف اوکراین به کار تولید انواع فرآورده های گوشتی اشتغال داشتند در اوایل قرن حاضر به ایران مهاجرت کرده و تصمیم به ادامه حرفه خانوادگی خود در ایران می گیرند.

اولین کارگاه و فروشگاه تولید سوسیس و کالباس میکائیلیان در سال ۱۳۱۰ شمسی در خیابان قوام السلطنه (جمهوری – میرزا کوچک خان فعلی ) آغاز به کار نموده و پس از تلاش شبانه روزی این فرآورده های خوش خوراک غذایی با استقبال گسترده مردم مواجه شده و سوسیس و کالباس های لذیذ و منحصر به فرد میکائیلیان جای خود را بر سفره هموطنان عزیز باز نمودند.(فروشگاه مرکزی میکائیلیان کماکان از سال ۱۳۱۰ در محل فوق مشغول به فعالیت می باشد).

در سال ۱۳۳۸ شمسی کارخانه مدرن میکائیلیان در شمس آباد تهران جهت تولید انبوه فرآورده های گوشتی راه اندازی گردید و محصولات خود را در اکثر نقاط ایران شروع به فروش نمود . در سال ۱۳۸۷ شمسی کارخانه مجهز و بزرگ میکائیلیان با استفاده از آخرین تکنولوژی روز جهان توسط آقای غوکاسیان در شهرک صنعتی عباس آباد راه اندازی و موفق به کسب گواهینامه های بین المللی HACCP ، ISO22000 ، ISO 9001 گردید.

میکائیلیان با بیش از ۸ دهه فعالیت ، قدیمی ترین نام در صنعت فرآورده های گوشتی ایران بوده و اولین تولید کننده بسیاری از محصولات رایج کنونی در بازار ایران به شمار می آید.

طعم ، روش تولید و فرمولاسیون میکائیلیان انحصاری بوده و بارها مورد تقدیر ارگان های رسمی کشور قرار گرفته است.کسب سبد طلایی کیفیت در سال ۱۳۸۴ و همچنین دریافت تندیس کیفیت ، خلاقیت و نوآوری سازمان استاندارد در سال ۱۳۹۱ و تقدیر نامه های بسیار دیگر دلیلی بر این موفقیت ها می باشد.

شرکت میکائیلیان در آذرماه ۱۳۹۲ به عنوان یکی از ۵۰ قهرمان صنعت ایران انتخاب گردیده و از دست وزرای محترم کار،امور خارجه و معاون محترم رئیس جمهور لوح و تندیس قهرمانی صنعت را به عنوان تنها کارخانه فرآورده های گوشتی ایران از آن خود کرده است.حمایت های بی دریغ هم میهنان بزرگوار در بیش از ۸سال فعالیت این شرکت تنها دلیل دلگرمی،موفقیت ما و بزرگترین افتخار این مجموعه است.

ماموریت و رسالت شرکت میکائیلیان

تولید فرآورده های غذایی نیاز به تخصص ، دانش و مهم تر از همه تعهد بسیار دارد.

شرکت میکائیلیان ادامه فعالیت به عنوان تشکیلاتی سرآمد در تولید و عرضه انواع فرآورده های گوشتی را با تجربه ، تخصص و دانش تولیدی بالای خود و تعهد در کیفیت ممتاز مواد مصرفی را آرمان اصلی خود دانسته و امیدوار است با تلاش هر چه بیشتر در جهت پیشرفت و تامین ذائقه خوش ایرانی غذایی سالم ، دلپذیر و محبوب را به سفره هموطنان خود تقدیم نماید.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=383
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.