سیانس

شرکت لابراتورهای سیانس

شرکت لابراتوارهای سیانس در سال ۱۳۵۴ تأسیس و پس از چند ماه گردهم آوردن عده ای از مختصصین در زمینه تولید دارو و مکمل های غذایی دام و طیور و نصب تجهیزات و لوازم پیشرفته کار خود را آغاز کرد.
این شرکت با تولید محصولات دارویی جدید و با کیفیت عالی مورد نیاز صنعت طیور کشور، تحولی در صنعت دارو سازی دامپزشکی ایجاد کرد.
شرکت سیانس با ارزیابی عملکرد خود و شناخت نیاز واقعی صنعت طیور کشور، تولید داروهای صنعت طیور را وظیفه اصلی خود قرار داد و محور اصلی کار خویش را کیفیت برتر با محصولات برتر انتخاب نمود و شعار کیفیت کلید موفقیت سیانس در این مسیر جامه عمل به خود پوشید.

شرکت لابراتوارهای سیانس در سال ۱۳۵۴ تأسیس و پس از چند ماه گردهم آوردن عده ای از متخصصین در زمینه تولید دارو و مکمل‏های غذایی دام و طیور و نصب تجهیزات و لوازم پیشرفته کار خود را آغاز کرد.
این شرکت با تولید محصولات دارویی جدید و با کیفیت عالی مورد نیاز صنعت طیور کشور، تحولی در صنعت دارو سازی دامپزشکی ایجاد کرد.
شرکت سیانس با ارزیابی عملکرد خود و شناخت نیاز واقعی صنعت طیور کشور، تولید داروهای این صنعت را وظیفه اصلی خود قرار داد و محور اصلی کار خویش را «کیفیت برتر با محصولات برتر» انتخاب نمود و شعار «کیفیت، کلید موفقیت سیانس» در این مسیر جامه عمل به خود پوشید.

sians about us 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت سیانس با انتخاب دو اصل محصول جدید و کیفیت برتر، ارتباط با مراکز علمی و تولید کننده داروهای دامپزشکی جهان را پیگیری کرد و با انتخاب جدیدترین فرآورده­های عرضه شده برای صنعت طیور با تولید محصولات داروئی جدید و با کیفیت عالی مورد نیاز صنعت طیور کشور تحولی در صنعت داروسازی دامپزشکی در داخل کشور ایجاد کرد. در همین سال­ها با تجهیز آزمایشگاه تجزیه مواد و اندازه گیری ویتامین­ها، تکمیل کادر علمی و فنی آزمایشگاه، به روز کردن ابزار تولید کارخانه و سازماندهی مدیریت کنترل کیفی و مدیریت تولید، این شرکت بر اساس استانداردهای مطرح شده روز، مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت و در سال ۱۳۸۰ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 از SGS سوئیس گردید. شرکت سیانس اولین تولیدکننده و تا کنون تنها تولیدکننده مکمل­های غذائی طیور است که موفق به دریافت نشان استاندار برای مکمل­­­­­­های غذائی طیور شده است. درحال حاضر شرکت لابراتوارهای سیانس با بیش از ۵۰ نوع محصول تولیدی خود کلیه داروها، مکمل­های غذائی و سایر نیازهای داروئی صنعت دام، طیور و آبزیان را با جدیدترین و بهترین کیفیت موجود به بازار عرضه می­دارد.

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=466
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.