پرطلای ماکی شرق

شرکت پرطلای ماکی شرق

گروه چیتیکا (پر طلای ماکی شرق) در سال ۱۳۸۴ با تاسیس یک واحد پرورشی پولت تخمگذار به ظرفیت ۲۰۰۰۰ قطعه فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۸۶با تاسیس و راه اندازی یک واحد تخمگذار خوراکی فعالیت خود را ادامه داد.

گروه تحقیق و توسعه چیتیکا R&D به منظور انجام تحقیقات ، ترویج و آگاهی بخشی یافته های علمی – تحقیقی مورد نیاز صنعت دام و طیور با جذب کارشناسان متخصص و متبحر در زمینه تغذیه و مدیریت پرورش دام و طیور فعالیت خود را آغاز کرده است و با دادن مشاوره های تخصصی در زمینه تغذیه و مدیریت پرورش دام و طیور همواره همراه تولیدکنندگان عزیز خواهد بود.

گروه چیتیکا با توجه به نیاز صنعت به ریزمغذی ها و برای کاهش هزینه های تولید و بالندگی صنعت به علم روز مبادرت به واردات و توزیع ریزمغذی های دام و طیور باکیفیت ازشرکت های معتبر دنیا در قالب یک شرکت مجزا نموده است.

به لطف ایزد منان گروه مهندسی چیتیکا با بهره مندی از اساتید دانشگاه و محققان تغذیه و فیزیولوژی دام و طیور با توجه به پتانسیل بالای کشورمان ایران در زمینه مواد معدنی و نیاز صنعت به پلت بایندر و توکسین بایندر اقدام به تاسیس و تولید کارخانه فرآوری تخصصی بنتونیت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با خلوص بالا به نام چیتیکابایندر مختص صنعت دام و طیور گردید .خوشبختانه تولیدات این شرکت در مدت کوتاهی توانست جایگاه مناسبی را در صنعت دامپروری و مرغداری باز نماید و با تست های فارمی در مزارع پرورش طیور نتایج قابل قبولی از این محصول تولیدی را کسب کرده است. گروه چیتیکا با استفاده از کادری علمی و مجرب و بهره گیری از اساتید دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی و با استفاده از دستگاه های مدرن و روز دنیا اقدام به تولید انواع مکمل های معدنی و ویتامینی و کنسانتره های دام و طیور با نام تجاری چیتیکا نموده و محصولات خود را با خدمات علمی و پس از فروش کاملا رایگان عرضه می نماید. ما با حمایت تولید کنندگان صنعت دام و طیور هر روز شاهد خدمت جدیدی از گروه چیتیکا هستیم و افتخار می کنیم اعتماد تولید کنندگان صنعت دام و طیور در این مدت پشتوانه کارهای علمی و تولید محصولات متنوع ما میباشد.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت پرطلای ماکی شرق

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11342
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.