شرکت پرطلایی

شرکت پر طلایی

در سال ۱۳۸۸ با مشارکت جمعی از متخصصان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی تشکیل شد.

مهندس افرابندپی مـدرک کاردانی از دانشگاه جهاد کشاورزی تهران و کـارشـناسی خود را در رشته پـرورش طیور از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی استان مـازندران اخذ نمودند. گروه با نیل به پیشرفت صنعت طیور کشور و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و متخصص بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد دنیا روانه بازار هدف می کند.

محصولات کلی شامل:

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

امروزه بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا بخصوص جوجه درآوری غاز و قرقاول، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه می باشد.

فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی تمام اتوماتیک با ظرفیت های ۱۰ عددی مرغ ، ۳۰عددی مرغ، ۴۲ عددی، ۸۴عددی مرغ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰عددی مرغ، ۴۲۰عددی مرغ، ۵۸۸عددی مرغ ، ۹۲۴عددی مرغ ، ۱۸۵۰عددی مرغ و دستگـاه های جوجه کشی صنعتی ۱۵هزار عددی مرغ و ظرفیت های بالاتر همچنین برای تمام پرندگان که به نسبت سایز تخم نطفه دار ها ظرفیت های دستگاه جوجه کشی مشخص می شود.

دی کیوشاپ در زمینه تولید قفس های استاندارد پرورش کبک و بلدرچین و دیگر محصولات نظیر تولید پرکن های اتوماتیک و با کیفیت پرکن مرغ، بلدرچین، بوقلمون، اردک و غاز و …فعالیت دارد.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت پرطلایی

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11687
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.