پویا نهاده کیمیا

شرکت پویا نهاده کیمیا

شرکت پویا نهاده کیمیا با هدف تولید ترکیبات جایگزین نهاده های پر مصرف دامی، طیور و آبزیان نظیر غلات و کنجاله های پروتئینه با اخذ مجوز از اداره کل صنایع و معادن و اداره کل دامپزشکی استان فارس در ۱۳۸۸ بعنوان اولین واحد تولیدی در این زمینه در کشور شروع بکار کرد.

شرکت پویا نهاده کیمیا با رویکرد لزوم کاهش واردات نهاده های پرمصرف در صنعت دامپروری (ذرت، گندم، جو و…) به کشور با توجه به ارزبری بالای این مواد اولیه ، نتایج تحقیقات دانشگاهی و فارمی و همچنین بومی سازی دانش فنی اقدام به تولید محصولاتی با نام تجاری بای پرولیو (Byprolive) نمود که داری گواهی ثبت اختراع از اداره کل مالکیت صنعتی ایران می باشد.
در حال حاضر محصولات این شرکت در اکثر کارخانجات معتبر تولید کننده خوراک دام ، طیور و آبزیان و همچنین واحدهای پرورشی بزرگ بعنوان جایگزین بخشی غلات مورد استفاده قرار می گیرند
هم اکنون نیز این شرکت در راستای ایجاد تحول در صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان با توجه به نیاز روز این صنعت و مشکلات منطقه ایی، محصولاتی تخصصی خوراکی تولید می نماید.
شرکت پویا نهاده کیمیا با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه پرورش دام، طیور و آبزیان، فرمولاسیون خوراک، آزمایشگاه ، کنترل کیفی و ماشین آلات خط تولید کلیه محصولات خود تضمین کیفی می نماید.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت پویا نهاده کیمیا

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11411
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.