آوین چرم

شرکت چرم آوین

شرکت آوین چرم متشکل از کارآزموده ترین فارغ التحصیلان رشته صنایع دستی و خلاقان رشته هنرهای زیبا، سعی خویش را بر آن نهاده تا ضمن استفاده از مرغوب ترین انواع چرم و اشبالت، تنوعی بی نظیر از طرح های کلاسیک، سنتی و فانتزی را در منظری ساده اما شیک ارائه نماید.

انعطاف پذیری بالای آوین چرم در طراحی، خلق و تولید هر آنچه که در محدوده کار چرم گنجانده شود و همچنین روند تولید محصول به صورت دستی، این امکان را برایمان فراهم می سازد تا مطابق با خواسته و سلیقه شما و منطبق بر نیاز شما به تولید محصولاتی که مدنظر شماست دست پیدا کنیم. ضمناً امکان طراحی و تولید محصولی خاص به صورت انحصاری وجود دارد.

سالیان متمادی است که صاحبان مناصب و شرکتها در ازمنه مختلف سال به بهانه های پاسداشت ایام بزرگی همچون اعیاد باستانی و مذهبی و دیگر مناسبات خاص مانند تاسیس شرکتشان یا …. از دوستان و مشتریان خاص خود با ارائه هدیه ای ارزشمند یاد میکنند که این سنت زیبای هدیه دادن خود اسبابی برای تبلیغ و ماندگاری در اذهان خواهد بود ، ولی متاسفانه در سالهای اخیر به دلیل استفاده از هدایای تبلیغاتی کلیشه ای و قالبی مانع از تاثیر مطلوب این هدایا بر روی افراد شده و نتیجه ای باز دارنده خواهد داشت.

هنر و صنعتی که تقدیم حضورتان می گردد آمیخته ای از فرهنگ اصیل ایران، با تمدن امروزمان می باشد که توسط هنرمندانمان و با صنعت دست خلق شده است. نفیس ترین هدایایی که افکار، اذهان و روح هر بیننده ای را مسحور زیبایی و اصالت خود می کند.

 

منبع : وبسایت رسمی آوین چرم

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10753
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.