گرما الکتریک

شرکت گرما الکتریک

شرکت گرما الکتریک در سال ۱۳۸۲با اهداف اولیه‌ای که بیشتر در حوزه‌ی ارایه خدمات فنی مهندسی در زمینه‌های خاص بود فعالیت خود را در شهرستان آمل در استان مازندران آغاز نمود.

در آذرماه همان سال پس از طی مراحل قانونی٬ گرما الکتریک رسماً به ثبت رسید. نگرش راهبردی بنیادین در جمع موسسین اولیه٬ توسعه مستمر و متوازن بود. از این روی توسعه‌ی مداوم توانایی‌های سخت افزاری و نرم افزاری و پرهیز از تمرکز بر طرح‌های کوتاه مدت در دستور کار قرار گرفت.

بنا بر مطالعات دانشگاهی که توسط گروه مشاوران صورت گرفته است٬ دوره‌های تکامل گرما الکتریک را بطور عام می ‌توان به چهار بخش تقسیم نمود:

۱- فاز مطالعاتی و امکان سنجی: از سال ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۲- طراحی٬ برنامه ریزی و تأمین منابع
۲- برنامه اول: از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶- تأسیس٬ تثبیت و سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه
۳- برنامه دوم: از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰- ارایه محصولات جدید همگام با رقبا٬ برندسازی و حضور جدی دربازار
۴- برنامه سوم: از سال ۱۳۹۲ تا کنون- رهبری بازار در حوزه‌ی محصولات با تکنولوژی بالا و ارایه محصولات مورد نیاز مشتریان در آینده

جوهره‌ی همه‌ی اهداف راهبردی گرما الکتریک را می‌توان در آینده‌نگری و تمرکز بر منافع همه‌ی ذینفعان خلاصه نمود. گرما الکتریک ذینفعان خود را به ترتیب اولویت٬ مشتریان٬ کارمندان٬ جامعه و سهامداران می‌شناسد.

بطور کلی خدمات و محصولات این مجموعه (خط تولید خوراک دام طیور و آبزیان (پلت، اکسترودر، دای، رولر))در زمینه‌های زیر ارائه می‌شود:
۱- دامپروری٬ آبزی‌پروری و پرورش طیور و صنایع وابسته
۲- کشاورزی و باغبانی و صنایع وابسته
۳- پشتیبانی صنایع و رفع نیازهای خاص

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت گرما الکتریک

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11713
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.