گلبار شیمی دانه

شرکت گلبار شیمی دانه

شرکت گلبار شیمی دانه در سال ۱۳۷۶ ، در راستای گسترش سبد محصولات و با هدف ایجاد زنجیره تأمین و بهبود کیفیت محصولات در عرصه صنعت تولید مکمل و کنسانتره دام و طیور تأسیس گردید.

شرکت گلبار شیمی دانه با تمرکز بر کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در محصولات تولیدی خود، همچون :انواع ویتامین ها ، مواد معدنی، آنزیم ، توکسین بایندر و … براین عقیده است که بدون فراهم سازی مطمئن ترین و بهترین نهاده ها و مواد اولیه ، تولید محصولی با کیفیت برتر دور از دسترس می باشد. لذا با توسعه و تجهیز انبارهای خودوخرید مواد اولیه از معتبرترین برند های داخلی و خارجی ، این افتخار را دارد که با تولید بهترین محصولات در زمره برترین تولید کنندگان این صنعت باشد.

شرکت گلبار شیمی دانه با بهره مندی از پرسنل متعهد، مجرب ، متخصص و کارآزموده در زمینه های تولید، تحقیق و توسعه و بازاریابی ، و آزمایشگاه مدرن ، که از جمله کاملترین آزمایشگاههای کنترل کیفیت در صنعت دام و طیور می باشد ، کلیه مواد اولیه ورودی به کارخانه و محصول نهایی خود را آنالیز و با اتکا به دانش روز کارشناسان خود ، مورد بررسی و از نظر کیفیت فرمولاسیون کنترل وآماده عرضه به مشتریان می گردد.

مجموعه سهامداران شرکت گلبار شیمی دانه ، از فعالان و تولید کنندگان شاخص تخم مرغ کشور با تولید بالغ بر یک میلیون قطعه مرغ تخمگذار می باشند که در کنار مشارکت در تولید انواع مکمل و کنسانتره ، کلیه نیاز گله های خود را از محصولات شرکت گلبار شیمی دانه تهیه و تخم مرغ تولیدی با کیفیت خود را با نام گلبار به بازار عرضه می نمایند.

شرکت گلبار شیمی دانه با شعار ” کیفیت برتر ضامن بقای تولید است ” و با توسعه و ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات خود،موفق به ایجاد تنوع در سبدمحصولات خود شده و مصمم به کسب اعتماد و رضایت مشتریان می باشد.

شرکت گلبار شیمی دانه با اخذ گواهینامه ایزو ۲۰۰۰-۹۰۰۱، ضمن التزام به منشور سیستم مدیریت کیفیت و با تأکید بر مفاهیم تغذیه و جیره غذایی دام و طیور و در اختیار گرفتن آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقی و مدیریت روز آمد، آمادگی ارائه محصولات تولیدی خود ، خدمات ، مشاوره و همکاری با کارخانجات تولید خوراک دام و طیور ، مرغداران و دامداران و همکاران گرامی در این عرصه را دارد.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت گلبار شیمی دانه

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11476
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.