شورای حل اختلاف دامپزشکی

شورای حل اختلاف دامپزشکی در کشور ایجاد می شود

رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور گفت: برای نخستین بار شورای حل اختلاف تخصصی دامپزشکی در کشور ایجاد می شود.

محمد رضا صفری در سنندج گفت: با همکاری و مشارکت سازمان نظام دامپزشکی و قوه قضائیه، شعب تخصصی شوراهای حل اختلاف دادگستری مرتبط با حرفه دامپزشکی برای نخستین بار در کشور ایجاد می شود.
ایشان افزود: اعضای سازمان نظام دامپزشکی در خدمات رسانی به حوزه بهداشت و درمان و همچنین صنایع و مشاغل بزرگ تولیدی، خدماتی و مراکز علمی و تحقیقاتی در کشور نقش و حضور پر رنگی دارند.
وی اظهار کرد: این حضور گسترده درگیری‌های ناخواسته‌ای را با مسائل حقوقی و قانونی برای آنان به همراه داشته است که روند رسیدگی کیفری و حقوقی به این مسائل در محاکم دادگستری و نیز رسیدگی به پرونده‌های انتظامی در سازمان نظام دامپزشکی زمانبر بوده و موجب نارضایتی و دلسردی طرفین پرونده شده است.
رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور گفت: برخی اختلافات در بخش داروخانه های دامپزشکی، واکسناسیون، خرید فرآورده های دامی و جوجه های یک روزه در مرغداری ها در پروسه دادگاه های عمومی و هیات های بدوی بسیار با تاخیر صورت می گرفت.
وی اضافه کرد: بسیاری از این مشکلات و اختلاف ها بر اساس قدیمی بودن دستورالعمل و اشکال آیین نامه ها بوده که با ایجاد شورای حل اختلاف دامپزشکی پرونده های با کمتر از ۲۰۰ میلیون ریال در این شوراها بررسی می شود.

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=12021
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.