صادرات شیرخشک

صادرات شیرخشک استان اصفهان به روسیه

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان گفت: بالغ بر ۱۴ درصد شیرخام با کیفیت کشور در این استان تولید می شود و برای تحقق صادرات محصولات دامی بویژه شیرخشک استان با استفاده از همه ظرفیت های قانونی، سعی در تسهیل و تسریع این امر داریم .

مدیرعامل شرکت نورد گروپ روسیه گفت: کشور روسیه شیرخشک خود را از کشورهای بلاروس، آرژانتین، ترکیه و لهستان تهیه می کند و ظرفیت استفاده از شیر خشک با کیفیت استان اصفهان تاسقف ۱۰ هزار تن در کشور روسیه وجود دارد.
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در فرآیند تولیدات کشاورزی استان و بویژه محصولات کشاورزی قابل صادرات به دو اصل تولید پایداری محصول و رعایت کیفیت استاندارد محصول توجه ویژه می شود.

محسن کریمیان افزود: بالغ بر ۱۴ درصد شیرخام با کیفیت کشور در استان اصفهان تولید می شود و برای تحقق صادرات محصولات دامی بویژه شیرخشک استان با استفاده از همه ظرفیت های قانونی، سعی در تسهیل و تسریع این امر داریم .

مدیرکل دامپزشکی استان نیز در این نشست گفت: استانداردهای دامپزشکی محصولات دامی استان در شرایط خوبی است و برای صادرات محصولات کشاورزی استان بویژه شیر خشک مورد تقاضای کشور روسیه با رعایت استانداردهای سلامت و قرنطینه دامپزشکی اقدامات لازم را در دستور کار قرار می دهیم.

موحدی افزود: بین ایران و روسیه تفاهم نامه ای منعقد شده است که با رعایت مجموع قوانین حاکم بر سلامت محصول شیر خام، امیدواریم به زودی شاهد صادرات این محصول باشیم.

آمایاک مدیرعامل شرکت نورد گروپ روسیه نیز در این نشست گفت: کشور روسیه شیرخشک خود را از کشورهای بلاروس، آرژانتین، ترکیه و لهستان تهیه می کند و ظرفیت استفاده از شیر خشک با کیفیت استان اصفهان تاسقف ۱۰ هزارتن در کشور روسیه وجود دارد.

گفتنی است پیش از این نشست، هیئت تجاری روسیه از کارخانه آریان لبن نقش جهان تولید کننده شیرخشک صنعتی بدون چربی و پرچربی و پودر پنیر، خامه و کره و دارای ظرفیت ۸۰۰ تن شیر روزانه و تولید حدود ۶۰ تن شیرخشک در روز بازدید کردند.

 

منبع: ایانا

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10627
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.