ضبط و معدوم سازی ۲۵۰۰ کیلوگرم آلایش دامی در قم

ضبط و معدوم سازی ۲۵۰۰ کیلوگرم آلایش دامی در قم

مدیرکل دامپزشکی استان قم گفت: کارشناسان بهداشت این اداره کل در بازرسی سردخانه یکی از کشتارگاه‌های سطح استان ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم آلایش دامی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف را ضبط و معدوم کردند.

خبرگزاری فارس: ضبط و معدوم سازی 2500 کیلوگرم آلایش دامی در قم

مهدی رفیعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم از ضبط و معدوم سازی ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم آلایش دامی طی هفته گذشته در قم خبر داد و گفت: کارشناسان بهداشت اداره کل دامپزشکی استان قم در بازرسی سردخانه یکی از کشتارگاه‌های سطح استان ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم آلایش دامی از قبیل کله پاچه، مغز و … که تاریخ انقضای آنها گذشته و غیر قابل مصرف بودند را ضبط و معدوم کردند.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا از ۱۵ خودرو سردخانه‌دار مخصوص حمل فرآورده‌های خام دامی بازرسی به عمل آمد که طی این بازرسی ۵ دستگاه خودرو به دلیل وجود نواقص بهداشتی قرنطینه‌ای توقیف و از تردد آنها جلوگیری به عمل آمد.

مدیرکل دامپزشکی استان قم با اشاره به خودروهای حمل فرآورده‌های خام دامی گفت: همه خودروهای حمل فرآورده‌های خام دامی در درون و برون شهر باید دارای کارت بهداشتی قرنطینه‌ای از اداره کل دامپزشکی استان قم باشند در غیر این صورت از تردد آنان جلوگیری خواهد شد.

رفیعی در پایان اظهار کرد: از شهروندان قمی خواستاریم از تهیه آلایش‌های دامی که توسط دست فروشان و خودروهای دوره گرد عرضه می‌شود خودداری کرده و در صورت مشاهده موارد غیر بهداشتی با شماره تلفن ۱۵۱۲ پل ارتباطی اداره کل دامپزشکی استان قم با شهروندان تماس حاصل کنند.

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1804
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.