فرآورده های لبنی مانیزان

معرفی شرکت

تاریخچه مانیزان:
شرکت تعاونی فرآورده های لبنی بهار دالاهو در سال ۱۳۷۳  در خطه سر سبز کرمانشاه ، فعالیت خود را آغاز نمود . پس از چند سال ، از ابتدای سال ۱۳۸۰، طرح توسعه شرکت جدید، با تغییر ساختار مدیریت و استقرار هیئت مدیره و سهامداران جدید و با راه اندازی خط تولید شیر پاستوریزه آغاز گردید. شروع تولید ماست در سال ۱۳۸۲ و بهره برداری از تجهیزات پنیر UF از دانمارک در سال ۱۳۸۴روند رشد تولید در شرکت بهار دالاهو را سرعت بخشید به طوریکه امکان حضور در بازارهای کشور عراق را در سال ۱۳۸۵برای شرکت فراهم آورد.
اگرچه اولین حضور محصولات مانیزان در بازار تهران ، از سال ۱۳۸۳ آغاز شده ،فروش مویرگی مانیزان در این بازار از سال ۱۳۸۶ گسترش پیدا کرده است و از سال ۱۳۹۰ ، با کمک کارشناسان مجرب ، با پیاده سازی تغییرات ساختاری ، برنامه ریزی های علمی و اصولی تری برای حضور و معرفی محصولات جدید مانیزان در مارکت تهران صورت گرفته است.
از سال ۱۳۸۱ تا کنون برنامه تجهیز و توسعه مجموعه ادامه داشته و بدیهی است ، بهسازی و توسعه ، امری دائمی بوده ومتناسب با پیشرفتهای علمی و ارائه تکنولوژیهای برتر ادامه خواهد داشت.

کارخانجات و امکانات:
کارخانجات شرکت بهار دالاهو و تأسیسات آن در زمینی به مساحت دوهکتار در شمال بدره ای واقع شده که منطقه ای در شهرستان اسلام آباد غرب است .شرکت بهار دالاهو دارای دو کارخانه تولید فرآورده های لبنی پاستوریزه و تولید پنیر UF میباشد.
کارخانجات فرآورده های لبنی بهار دالاهو، برای تولید شیر پاستوریزه، دارای خطوط تمام اتوماتیک و برای تولید و بسته بندی سایر محصولات لبنی، دارای ده ها ماشین تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد.
همچنین کارخانه به تأسیسات و امکانات سردخانه ای مجهز می باشد.

محصولات و فرآورده ها:
فرآورده های تولیدی شرکت بهار دالاهو با نام تجاری “مانیزان” به بازار عرضه می شوند. ۱۶ نوع فرآورده شیری گوناگون در بیش از ۵۰ نوع بسته بندی متنوع بصورت روزانه تولید و به بازارهای داخلی و خارجی روانه می گردند.

بازار مصرف فرآورده ها: 
محصولات مانیزان به طور روزانه در استانهای تهران، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، بوشهر و … عرضه می گردند.
صادرات فرآورده های شرکت بهار دالاهو به کشور عراق، با برند مانیزان از ابتدای سال ۱۳۸۵، از طریق مرز زمینی شلمچه آغاز گردید و با توجه به استقبال بسیار چشمگیر از محصولات،توان و موقعیت مناسب جغرافیایی کارخانه، اکنون حجم صادرات شرکت از رشد بسیار خوبی برخوردار می باشد وروزانه، محصولات لبنی، از طریق مرزهای زمینی مهران، شلمچه و خسروی به مناطق مختلفی در مرکز،جنوب و شمال عراق صادر میگردد.
به علاوه بخش صادرات شرکت بهار دالاهو، با داشتن ارز آوری قابل توجه،کمک شایسته ای به پیشرفت اقتصاد میهن عزیزمان نموده است.این شرکت از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰ به عنوان صادرکننده نمونه استانی و در سال ۱۳۸۹ به عنوان صادرکننده نمونه کشوری برگزیده شده است.

      

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1013
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.