کارخانجات دارویی بایر افلاک

شرکت کارخانجات داروئی بایر افلاک بزرگترین ،برجسته ترین و منحصر به فردترین شرکت داروسازی دامی در ایران وآسیا واقع در استان لرستان شهرستان ازنا می باشد.

این کارخانه با هدف تولید  داروهای مورد نیاز بازارهای داخلی و صادرات داروهای دامپزشکی با بالاترین کیفیت موجود و با بهره گیری از جدیدترین فن آوریهای روز دنیا ومتکی به تکنولوژیهای پیشرفته و نوین دنیا در حوزه ی سلامت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی اعم از اروپایی وآمریکایی تاسیس شده است.

این کارخانه دارای ۷ خط تولید داروئی دامی با تولید ۲۵۰ قلم دارو بوده و دارای مدرن ترین ماشین الات داروسازی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های این صنعت می باشد که ازاین جهت نیز در ایران و آسیا در رتبه اول قرار دارد .
مدیران و کادر فنی تولیدی و ازمایشگاهی کارخانجات دارویی بایر افلاک دارای دانش و تجربه بالای فنی و علمی با سوابق درخشان در عرصه ی تولید دارو می باشند و بهره گیری از این اساتید برجسته در ارایه ی محصولی با بهترین و بالاترین کیفیت نقش عمده ای ایفا خواهد کرد.
تولید محصولات در این کارخانه کاملا بر طبق استانداردهای روشهای صحیح تولید برای محصولات داروئی  اعم از TGA,ICH,EMEA,FDA.WHO,GLP.GMP و …صورت می گیرد واز این جهت تنها  کارخانه حال حاضرایران وخاورمیانه است  که در همه ابعاد،کاملاً مطابق با برترین استانداردهای جهانی عمل می کند.

سیستم تضمین کیفیت نیز که در برگیرنده اصول  GMP و همچنین اصول کنترل کیفیت است به طور صحیحی در این کارخانه طراحی واجرا شده است که این امر برترین بودن محصولات را تضمین خواهد کرد.

 

به روز بودن  در هر زمان و در تمامی زوایای تولید وتجهیزات مورد استفاده ازاهداف محوری ماست.

در راستای کنترل کیفیت الزامات اصلی GMP بایر افلاک تنها کارخانه ی موجود در ایران است که از ابتدا نقشه های سایت تولید خود را به تائید سازمان دامپزشکی کشور رسانیده وعلاوه بر آن تائیدیه دو کشور صاحب نام کانادا وایتالیا را نیز کسب کرده ودر ضمن تنها کارخانه ای است که بر خلاف سایر شرکت های داروسازی داخل کشور ساندویچ پنل های واقعی کلین روم را از شرکت ایزی فارمای ایتالیا با هزینه بسیار سنگین خریداری نموده وحتی برای بخشهای غیر کلین روم نیز از ساندویچ پنل های کلین روم استفاده می کند.

ما درهمه زمینه ها به روز خواهیم بود،آموزش پرسنل وشرکت در دوره های مختلف آموزشی و سمینارها و برگزاری سمینار های علمی وهمگام بودن با تکنولوژی ودانش داروئی روزهمواره در سر لوحه ی کار ما قرار خواهد داشت.  ما برای اولین بار در دنیا در بخش محلول ها و سوسپانسیون های خوراکی،جامدات و پماد  از کلین روم استفاده کرده ایم که از این نظر  نیز در جهان  اولین هستیم.

 

حضور در منطقه وجهان:

بایر افلاک صادر کننده داروهای خود به کشور های حوزه ی خلیج فارس،کشورهای آسیای میانه ،منطقه خاور میانه و افریقا خواهد بود.به دلیل تطابق محصولات ما با برترین استانداردهای روز دنیا محصولات ما به اروپا ،امریکا نیز صادر خواهد شد.
بایر افلاک بزرگترین و برجسته ترین کارخانه ی دارویی در منطقه ی  خاور میانه و آسیا و یکی از ۵ کارخانه ی برتر موجود در جهان می باشد

 

زمینه عملکردی (تولیدی):

زمینه تولیدی ما محصولات داروئی مخصوص دام وطیور است. بایر افلاک برترین های محصولات دارویی روز دنیا را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می کند.

 

انواع محصولات تولیدی :

محصولات تولیدی بایر افلاک شامل ۷گروه است:

۱-  انواع محلول ها و سوسپانسیون های خوراکی
۲-  انواع پودرهای دارویی خوراکی
۳- انواع محلول ها و سوسپانسیون های  تزریقی
۴- انواع پمادهای مورد استفاده در دامپزشکی اعم از انواع  پمادهای پستانی و داخل رحمی و …
۵- پودرهای  استریل تزریقی سفالوسپورینی
۶- پودرهای استریل  تزریقی پنی سیلینی
۷-بولوس های دارویی

 

   کامل ترین سبد داروئی دامی کشور از آن ماست.

استانداردهای بین المللی وملی محصولات ما

تمامی محصولات ما بر طبق آخرین استانداردهای بین المللی وجهانی محصولات داروئی دامی بر گرفته از:

. United state pharma copoeia (USP )
(Bp)British pharma copoeia
(Ep) European pharma copoeia
International pharma copoeia
Japanese pharmacopeia (JP )
Food chemical codex (FCC )

و… تولید می شود

 

ملاحظات اقتصادی

رفع نیاز به واردات محصولات مشابه خارجی و از جمله صادرات این محصولات از خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد کرد وافزایش سرمایه گذاری در صنعت تولید داروهای دامی را به دنبال خواهد داشت.
ارتقاء کیفیت تولید داخلی ،افزایش توان رقابت در بین شرکتهای تولید داخلی را موجب خواهد شد.

 

ملاحظات فرهنگی اجتماعی

این شرکت زمینه ایجاد اشتغال در منطقه ای محروم ونیز ارتقاء آگاهی به علوم داروسازی در میان کارکنان شاغل وغیر شاغل را فراهم خواهد کرد.

 

ماموریت و هدف بایر افلاک: 

ارتقاء کیفی صنعت داروسازی و ارتقای نگرش مشتری مداری

نگاه جامع به بازارهای فراملی و همگامی با استانداردهای روز دنیا

و ارتقای سطح دانش محوری کشور عزیزمان ایران

تحقیق و توسعه بایر افلاک:R&D

ما در صددیم که با راه اندازی و تکمیل بخش تحقیق و توسعه و دریافت پروانه ی تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن در این امر پیشگام باشیم.

ما در حال حاضر مجهزترین ابزار و نیروی کار آمد و متخصص لازم را برای دستیابی به جدیدترین تکنولوژی های صنعت داروسازی در اختیار داریم و می کوشیم با بهره گیری از متخصصین مجرب و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و همچنین بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاه ها و محققین مراکز علمی معتبر کشور و دنیا که در صنعت داروسازی صاحب نام می باشند به این هدف والا که همانا ساخت داروهای جدید،متناسب با بیماری های نو ظهور و همچنین فرمولاسیون دارو های جدید و نیز دستیابی به فن آوری های جدید دارویی و بازنگری فرمولاسیون داروهای قدیمی و تلاش در جهت بهبود اثر و کیفیت آن است  دست یابیم.

ما در نظر داریم که با راه اندازی خط تولید سرنگ های از پیش پر شده که در صنایع دارویی دامی  ایده ای نو و بسیار کارامد است در آسیا و همچنین در دنیا اولین باشیم.

کلین روم های بایر افلاک:
بایر افلاک تنها کمپانی موجود در ایران است که از ساندویچ پنل های واقعی کلین روم(ساخت کمپانی ایزی فارمای ایتالیا)  از جنس لمینیت در تولید محصولات خود استفاده می کند.

 

بایر افلاک حتی برای اولین بار در جهان در بخش های غیر نیازمند به کلین روم مانند  بخش محلول ها و سوسپانسیون های خوراکی،جامدات و پماد  نیز از کلین روم های واقعی بهره گرفته است که این امر کیفیت بسیار بالای محصولات کارخانه را به دنبال خواهد داشت.

 

پخش محصولات بایر افلاک:

نماینده ی پخش محصولات دارویی بایر افلاک شرکت  پخش حیات گستر آسیا است.

این شرکت در حال حاضر مطرح ترین شرکت پخش  سراسری داروهای دامی در ایران بوده و در تمامی استان ها و مناطق  کشور دارای شعبات معتبری است و کاملترین سبد دارویی را در اختیار دارد.

از آنجا که هماهنگی میان بازار و گروه تولیدی الزامی و یک اصل است، شرکت حیات گستر آسیا با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی از قبیل نیاز های دارویی و تقاضاهای مطرح شده دارویی در سراسر کشور با گروه تولید شرکت بایر افلاک در زمینه ی تولید محصولاتی مطابق با نیاز روز و تقاضای بازار همکاری خواهد کرد و این شرکت موظف گردید در تمامی استان های کشور مدیران علمی به صورت تمام وقت برای معرفی محصول جذب نماید.

444                               44

 

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=2253
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.