چرم یاران

محصولات چرم یاران

گستره ی فعالیت شرکت چرم یاران

فاز اول تاسیس کارخانه تولید چرم یاران از سال ۱۳۸۷ شروع شد و در سال ۱۳۹۰ تولید چرم مصنوعی در فاز اول کارخانه رسما شروع شد. تقریبا تمام محصولات تولیدی کارخانه چرم یاران به مصرف داخل می رسد و محصولات از طریق مغازه های زنجیره ای یاران در تهران و نمایندگان چرم یاران در شهرستان ها بفروش می رسد. با تاسیس کارخانه حدودا ۸۰ نفر به صورت مستقیم در شهرستان اراک مشغول به کار شده اند. این ۸۰ نفر پرسنل کارخانه در دو شیفت صبح و شب در کارخانه مشغول به کار می باشند.

تاریخچه

شرکت تولیدی چرم یاران از سال ۱۳۶۸ با همکاری آقایان عابد تقی پور سهی و روح الله خلیلی شایگان فعالیت خود را در زمینه عرضه چرم مصنوعی  درخیابان امین زاده سعدی شمالی آغاز کرد. عمده چرم های وارد شده توسط شرکت چرم یاران در آن زمان از کشور کره جنوبی وارد می شد. با توجه به تجربه ای که  آقای تقی پور سهی در کارگاه های تولیدی چرم داشته اند, یکی از مزایای رقابتی چرم یاران نسبت به رقبا می تواند تجربه و لمس صحیح نیاز بازار باشد.

سهم بزرگی از چرم مورد نیاز بازار تولیدی  کیف و کفش و مبلمان کشور توسط این کشور در سال های اخیر وارد کشور شده است.

شرکت چرم یاران از سال ۱۳۸۷ با تاسیس شرکت چرم تولیدی یاران به صورت رسمی وارد پروژه تولید چرم مصنوعی در داخل کشور شد, فاز اول تولید چرم مصنوعی در کشور با تاسیس کارخانه چرم یاران در اراک اجرا شد و به امید خداوند متعال بزودی فازهای بعدی کارخانه به مرحله اجرا خواهد رسید.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=437
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.