مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان بر مبارزه با قاچاق دام در جنوب استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت، علی احمدی در جلسه هم‌اندیشی دامپزشکی جنوب و شمال که به منظور رفع موانع و چالش‌های موجود در راستای ارائه خدمات به دامداران استان در دامپزشکی جنوب برگزار شده بود، ضمن ارائه آماری از دام موجود در منطقه گفت: برگزاری این جلسات سبب افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده به دامداران و عشایر می شود.

مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان تصریح کرد: با استقلال دامپزشکی جنوب میزان و کیفیت خدمات ارائه شده به دامداران منطقه به مراتب بیشتر و بهتر شده است.

وی با اشاره به  وجود۲ اداره کل در یک استان اظهار داشت: وجود ۲ اداره کل در استان موهبت و ظرفیتی است که اگر بخوبی از این ظرفیت استفاده شود می‌توان از آن در راستای رشد خدمات و ارتقاء سلامت مردم از آن بهره برد.

احمدی با توجه به  مواردی چون گستردگی منطقه جنوب، پراکندگی و آمار بالای دام و روبرو بودن با معضلی با نام قاچاق دام بیان کرد: این مسائل کار ارائه خدمات دامپزشکی را سخت و نیاز به همگرایی ادارات مرتبط استان در جهت مبارزه با پدیده قاچاق دام را ضروری کرده است.

در این نشست رشیدی گفت: منطقه جنوب کرمان دارای وسعت زیادی است و این گستردگی نیازمند روش‌های خاص خود در راستای ارائه خدمات به دامداران است.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان اظهار داشت: هدف از این نشست‌ها و برگزاری این جلسات جلوگیری از موازی کاری در مسائل فنی دامپزشکی است.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=1122
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.