معرفی کارخانه های خوراک دام

کارخانه تولید خوراک دام و طیور دستچین عالی در سال ۱۳۸۷ و پس از کسب مجوز های لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی در استان اصفهان آغاز به فعالیت نموده و از ابتدای آغاز فعالیت به طور تخصصی تمامی فعالیت خود را بر روی تولید خوراک دام متمرکز نموده و در حال فعالیت می باشد.

نام مدیر: غلامرضا کریمی
آدرس: اصفهان – ابتدای اتوبان ذوب آهن، کلیشاد، سه راه آبنیل، مجتمع صنعتی وزیرآباد
کد پستی: ۸۴۵۳۱۴۸۳۷۱
صندوق پستی: ۸۱۶۵۵-۱۳۴۱
تلفن: (۰۹۱۳) ۱۰۷۰۱۱۴
فکس: (۰۳۱) ۳۷۲۶۶۶۰۹

دان و علوفه شرقدان و علوفه شرق

تولید کننده انواع مکمل، پرمیکس، کنسانتره و خوراک دام، خوراک طیور، خوراک آبزیان

عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید پرمیکس، مکمل های غذایی و خوراک دام و طیور و آبزیان شرکت دان و علوفه شرق در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع و زیربنای بیش از ۸۰۰۰ متر مربع در فاز ۲ شهرک صنعتی بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، در خرداد ماه سال ۱۳۸۴ آغاز گردید.پس از اتمام عملیات نصب تجهیزات و ماشین آلات فول اتوماتیک فاز یک کارخانه شامل دو خط تولید کنسانتره و مکمل های غذایی و پرمیکس به ظرفیت ۱۰ تن در ساعت در شهریور ماه ۸۶ همزمان با آغاز هفته دولت با حضور استاندار و سایر مسئولین محترم استان به بهره برداری رسید.

تقاضای مکرر مشتریان و دست اندرکاران صنعت پرورش طیور استان در خصوص ایجاد واحد تولیدی بزرگ خوراک آماده (پلت)، نبود کارخانه مشابه در شرق و جنوب شرق کشور، ایجاد بازار مناسب در منطقه افغانستان و مشکلات فراروی متقاضیان در زمینه تهیه دان پلت، مدیریت این مجموعه را بر آن داشت تا با جدیت و تلاش شبانه روزی، فاز دوم کارخانه را در زمینه تولید انواع خوراک دام و طیور با ظرفیت ۲۰ تن در ساعت و مجهز به ۵ سیلوی بزرگ مکانیزه نگهداری و ذخیره مواد اولیه در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از تکنولوژی روز دنیا با حضور متخصصین خارجی در شهریور ماه ۸۷ به بهره برداری برساند.

اطلاعات تماس دان و علوفه شرق

نام مدیر: بهرام ساتلیخ محمدی
آدرس: بیرجند – شهرک صنعتی شماره یک، فاز دو
تلفن: (۰۵۶) ۳۲۲۵۵۳۹۵(۰۵۶) ۳۲۲۵۵۳۹۶(۰۵۶) ۳۲۲۵۵۳۹۷(۰۵۶) ۳۲۲۵۵۳۹۸
فکس: (۰۵۶) ۳۲۲۵۵۳۸۹

 

اطلاعات بیشتر درباره کانی دام  (کانی دام تولیدکننده انواع مکمل درمانی، مکمل معدنی و مکمل ویتامینه دام و طیور )کانی دام

شرکت کانی‌دام یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید مکمل‌های دام و طیور کشور می‌باشد که پس از تحقیق و مطالعه موسسان خود از سال ۱۳۵۸ در سال ۱۳۶۴ بطور رسمی فعالیت خود را با تولید آجر لیسیدنی دام برای اولین بار در ایران آغاز نمود.

گروه کارشناسان و متخصصان شرکت از آخرین دستاوردهای علمی دنیا در زمینه بهبود و تامین سلامت دام و طیور و تحقیقات دائمی در مورد استفاده از منابع ویتامینه و املاح با کیفیت بهتر و افزودنی‌های جدید را از طریق آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز شرکت در دستور کار گروه تولید قرار می‌دهند. مکمل‌های متنوع این شرکت با کیفیت برتر و متناسب با نیازهای دام و طیور کشور تولید می‌شود.

محصولات ویژه دام:

– کلسی ویت (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی‌ویت مکمل غذایی ویتامینه برای پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH و پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می‌گردد.

موارد مصرف:
کلسی‌ویت برای تامین سلامتی دام، افزایش شیر بخصوص چربی شیر، افزایش قدرت باروری و بالا بردن آبستنی و پیشگیری از نازایی، افزایش رشد، بالابردن راندمان تبدیل غذا به شیر و گوشت، افزایش سنتز آنزیمها و ازدیاد پروتئین شیر و افزایش رشد استخوانها، مورد مصرف قرار می‌گیرد.

کلسی‌ویت برای پیشگیری از بیماری‌های تب شیر،‌ نرمی استخوان، تاخیر در رشد و نازایی ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامینها و بیماریهای متابولیک ناشی از کمبود کلسیم، فسفر و منیزیم، بیماری پیکا ( گنده‌خواری) ناشی از کمبود فسفر، کم خونی‌های ناشی از کمبود آهن، مس، کبالت و اسیدوز ناشی از مصرف زیاد کنسانتره بکار می‌رود.

مقدار مصرف:

۲۰ کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هر راس،

 • گاو شیری ۲۰۰ گرم
 • دامهای جوان ۶۰ گرم
 • مادیان ۵۰ گرم
 • اسب ۲۵ گرم
 • گوسفند و بز ۲۰ گرم

– کلسی ویت + ROVIMIX BIOTIN (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی ویت مکمل ویتامینه مینراله برای پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH، پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می گردد. همچنین وجود بیوتین در این مکمل (تحت نام تجاری ROVIMIX BIOTIN محصول شرکت DSM سوئیس)، موجب بهبود تشکیل بافت کراتینی و سلامت سم شده و از بیماری های سم و لنگش جلوگیری می کند.

موارد مصرف:

 • تامین سلامت دام و رشد مناسب
 • افزایش تولید شیر، چربی و پروتئین آن
 • پیشگیری از بیماریهای سم و لنگش
 • تعدیل چربی کبدی از طریق بهبود متابولیسم گلوکز
 • پیشگیری از بیماریهایی چون تب شیر، گنده خواری، کم خونی، اسیدوز و سایر بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامین ها

طریقه مصرف:

۲۰ کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هرراس،

گاو شیری ۲۵۰ گرم

مادیان ۵۰ گرم

دامهای جوان ۶۰ گرم

اسب ۲۵ گرم

گوسفند و بز ۲۰ گرم

-آجر لیسیدنی

کلسی مین، آجر لیسیدنی حاوی مواد معدنی، مکملی مفید برای حفظ سلامت دام و تامین کننده مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی یا اختلالات متابولیکی در دامها می باشد.

موارد مصرف:

پیشگیری از بیماری های متابولیکی و تتانی دامهای جوان، نرمی استخوان دردامهای جوان و استئومالاسی دردامهای بالغ، کم خونی های ناشی از کمبود اولیه یا ثانویه مس و پیشگیری از جفت ماندگی در اثر کمبود سلینم.

میکرومین، آجر لیسیدنی جدید تولید شده توسط شرکت کانی دام است. این محصول مکملی مفید برای حفظ سلامت و تامین رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و یا اختلال متابولیکی آنهامی باشد. میکرومین علاوه بر دارا بودن ماکرومینرالهای کلسیم، منیزیم، سدیم و کلر، تامین کننده عناصر کمیاب شامل آهن، مس، روی، منگنز، ید، کبالت و سلنیم است که برای حفظ سلامت دام، رشد و پیشگیری از بیماری ها ضروری می باشند.

موارد مصرف:

مکملی مفید برای رشد مناسب، استحکام اسکلت بدن، پیشگیری از بیماریهای متابولیکی، پیشگیری از کم خونی ها و تنظیم عملکردسیستم عروقی، محافظت از بدن در مقابل پراکسیدها، تقویت سیستم ایمنی، مبارزه با کمبود ید، تقویت سم می باشد.

محصولات ویژه طیور

– کانی ویت و کانی مین گوشتی (مکمل ۰٫۵ درصد مرغ گوشتی)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور گوشتی به صورت دوبخش مجزای ویتامینه (کانی ویت گوشتی) و معدنی (کانی مین گوشتی) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علائم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد طیور گوشتی تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای گوشتی برای مقابله با عوارضی چون کاهش رشد، کم خونی، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، ریکتز، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن می باشد.

طریقه مصرف:

۲/۵ کیلوگرم مکمل معدنی+ ۲/۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان.

-کانی ویت و کانی مین تخمگذار ( مکمل ۰٫۵ درصد مرغ تخمگذار)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت تخمگذار) و معدنی (کانی مین تخمگذار) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله موارد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. مکمل نیم درصد مرغهای تخمگذار تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای تخمگذار برای تحریک رشد، افزایش تولید، تولید تخم مرغ هایی با اندازه مناسب (افزایش اندازه تخم مرغ)، افزایش مقاومت پوسته، مقابله با انواع کم خونی، تقویت عضلات، سلامت پوشش بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، مقابله با استرسها، رشد و استحکام اسکلت بدن و تقویت سیستم عصبی می باشد.

طریقه مصرف:

۲٫۵ کیلوگرم مکمل معدنی + ۲٫۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

– کانی ویت و کانی مین مادر (مکمل ۰٫۵ درصد مرغ مادر)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت مادر) و معدنی (کانی مین مادر) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علایم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد مرغ مادر تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای مادر برای مقابله با عوارضی چون کم خونی، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، کاهش تولید تخم مرغ، کاهش جوجه درآری و نازکی پوسته می باشد.

طریقه مصرف:

۲٫۵ کیلوگرم مکمل معدنی + ۲٫۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

مکمل های عمومی

-کانی ویت A (مکمل درمانی ویتامین A)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین A در نشخوارکنندگان موجب شب کوری زخم قرینه، بدفرمی استخوانها و مفاصل، ضعف ایمنی بدن، افزایش حساسیت به بیماری ها از جمله افزایش حساسیت موارد اسهال و پنومونی، کاهش تولید اسپرم در گاو نر و سقط زودرس جنین در ماده می گردد.

کمبود ویتامین A در طیور موجب ضعف، کاهش رشد، ژولیدگی پرها، کاهش قدرت بینایی، عدم تطابق، ترشحات آبکی از چشم و دستگاه تنفس، کاهش تولید تخم مرغ و جوجه درآوری می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویت A در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویت D3 ( مکمل درمانی ویتامین D3 «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین D3 در نشخوارکنندگان سبب برهم خوردن هموستاز کلسیم و فسفر می گردد که خود با کاهش کلسیفیکاسیون استخوانها سبب ریکتز در دام های جوان و استئومالاسی در بالغین می گردد.

کمبود ویتامین D3 در طیور موجب کاهش رشد، نرمی استخوان ها ( ریکتز در جوجه ها و استئومالسی در بالغین)، کاهش تولید تخم مرغ، کیفیت پایین پوسته تخم مرغ، انحنای ستون مهره و جناغ و شکنندگی پرها و استخوانها می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتD3 در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویتE (مکمل درمانی ویتامین E «پودر مخلوط دردان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین E در نشخوارکنندگان موجب بروز بیماری عضله سفید در بره ها و گوساله ها می گردد همچنین کاهش قدرت ایمنی بدن در مقابل بیماری ها از جمله ورم پستان و…

شرکت کانی‌دام یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید مکمل‌های دام و طیور کشور می‌باشد که پس از تحقیق و مطالعه موسسان خود از سال ۱۳۵۸ در سال ۱۳۶۴ بطور رسمی فعالیت خود را با تولید آجر لیسیدنی دام برای اولین بار در ایران آغاز نمود.

گروه کارشناسان و متخصصان شرکت از آخرین دستاوردهای علمی دنیا در زمینه بهبود و تامین سلامت دام و طیور و تحقیقات دائمی در مورد استفاده از منابع ویتامینه و املاح با کیفیت بهتر و افزودنی‌های جدید را از طریق آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز شرکت در دستور کار گروه تولید قرار می‌دهند. مکمل‌های متنوع این شرکت با کیفیت برتر و متناسب با نیازهای دام و طیور کشور تولید می‌شود.

محصولات ویژه دام:

– کلسی ویت (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی‌ویت مکمل غذایی ویتامینه برای پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH و پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می‌گردد.

موارد مصرف:
کلسی‌ویت برای تامین سلامتی دام، افزایش شیر بخصوص چربی شیر، افزایش قدرت باروری و بالا بردن آبستنی و پیشگیری از نازایی، افزایش رشد، بالابردن راندمان تبدیل غذا به شیر و گوشت، افزایش سنتز آنزیمها و ازدیاد پروتئین شیر و افزایش رشد استخوانها، مورد مصرف قرار می‌گیرد.

کلسی‌ویت برای پیشگیری از بیماری‌های تب شیر،‌ نرمی استخوان، تاخیر در رشد و نازایی ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامینها و بیماریهای متابولیک ناشی از کمبود کلسیم، فسفر و منیزیم، بیماری پیکا ( گنده‌خواری) ناشی از کمبود فسفر، کم خونی‌های ناشی از کمبود آهن، مس، کبالت و اسیدوز ناشی از مصرف زیاد کنسانتره بکار می‌رود.

مقدار مصرف:

۲۰ کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هر راس،

 • گاو شیری ۲۰۰ گرم
 • دامهای جوان ۶۰ گرم
 • مادیان ۵۰ گرم
 • اسب ۲۵ گرم
 • گوسفند و بز ۲۰ گرم

– کلسی ویت + ROVIMIX BIOTIN (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی ویت مکمل ویتامینه مینراله برای پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH، پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می گردد. همچنین وجود بیوتین در این مکمل (تحت نام تجاری ROVIMIX BIOTIN محصول شرکت DSM سوئیس)، موجب بهبود تشکیل بافت کراتینی و سلامت سم شده و از بیماری های سم و لنگش جلوگیری می کند.

موارد مصرف:

 • تامین سلامت دام و رشد مناسب
 • افزایش تولید شیر، چربی و پروتئین آن
 • پیشگیری از بیماریهای سم و لنگش
 • تعدیل چربی کبدی از طریق بهبود متابولیسم گلوکز
 • پیشگیری از بیماریهایی چون تب شیر، گنده خواری، کم خونی، اسیدوز و سایر بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامین ها

طریقه مصرف:

۲۰ کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هرراس،

گاو شیری ۲۵۰ گرم

مادیان ۵۰ گرم

دامهای جوان ۶۰ گرم

اسب ۲۵ گرم

گوسفند و بز ۲۰ گرم

-آجر لیسیدنی

کلسی مین، آجر لیسیدنی حاوی مواد معدنی، مکملی مفید برای حفظ سلامت دام و تامین کننده مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی یا اختلالات متابولیکی در دامها می باشد.

موارد مصرف:

پیشگیری از بیماری های متابولیکی و تتانی دامهای جوان، نرمی استخوان دردامهای جوان و استئومالاسی دردامهای بالغ، کم خونی های ناشی از کمبود اولیه یا ثانویه مس و پیشگیری از جفت ماندگی در اثر کمبود سلینم.

میکرومین، آجر لیسیدنی جدید تولید شده توسط شرکت کانی دام است. این محصول مکملی مفید برای حفظ سلامت و تامین رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و یا اختلال متابولیکی آنهامی باشد. میکرومین علاوه بر دارا بودن ماکرومینرالهای کلسیم، منیزیم، سدیم و کلر، تامین کننده عناصر کمیاب شامل آهن، مس، روی، منگنز، ید، کبالت و سلنیم است که برای حفظ سلامت دام، رشد و پیشگیری از بیماری ها ضروری می باشند.

موارد مصرف:

مکملی مفید برای رشد مناسب، استحکام اسکلت بدن، پیشگیری از بیماریهای متابولیکی، پیشگیری از کم خونی ها و تنظیم عملکردسیستم عروقی، محافظت از بدن در مقابل پراکسیدها، تقویت سیستم ایمنی، مبارزه با کمبود ید، تقویت سم می باشد.

محصولات ویژه طیور

– کانی ویت و کانی مین گوشتی (مکمل ۰٫۵ درصد مرغ گوشتی)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور گوشتی به صورت دوبخش مجزای ویتامینه (کانی ویت گوشتی) و معدنی (کانی مین گوشتی) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علائم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد طیور گوشتی تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای گوشتی برای مقابله با عوارضی چون کاهش رشد، کم خونی، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، ریکتز، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن می باشد.

طریقه مصرف:

۲/۵ کیلوگرم مکمل معدنی+ ۲/۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان.

-کانی ویت و کانی مین تخمگذار ( مکمل ۰٫۵ درصد مرغ تخمگذار)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت تخمگذار) و معدنی (کانی مین تخمگذار) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله موارد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. مکمل نیم درصد مرغهای تخمگذار تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای تخمگذار برای تحریک رشد، افزایش تولید، تولید تخم مرغ هایی با اندازه مناسب (افزایش اندازه تخم مرغ)، افزایش مقاومت پوسته، مقابله با انواع کم خونی، تقویت عضلات، سلامت پوشش بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، مقابله با استرسها، رشد و استحکام اسکلت بدن و تقویت سیستم عصبی می باشد.

طریقه مصرف:

۲٫۵ کیلوگرم مکمل معدنی + ۲٫۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

– کانی ویت و کانی مین مادر (مکمل ۰٫۵ درصد مرغ مادر)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت مادر) و معدنی (کانی مین مادر) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علایم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد مرغ مادر تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای مادر برای مقابله با عوارضی چون کم خونی، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، کاهش تولید تخم مرغ، کاهش جوجه درآری و نازکی پوسته می باشد.

طریقه مصرف:

۲٫۵ کیلوگرم مکمل معدنی + ۲٫۵ کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

مکمل های عمومی

-کانی ویت A (مکمل درمانی ویتامین A)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین A در نشخوارکنندگان موجب شب کوری زخم قرینه، بدفرمی استخوانها و مفاصل، ضعف ایمنی بدن، افزایش حساسیت به بیماری ها از جمله افزایش حساسیت موارد اسهال و پنومونی، کاهش تولید اسپرم در گاو نر و سقط زودرس جنین در ماده می گردد.

کمبود ویتامین A در طیور موجب ضعف، کاهش رشد، ژولیدگی پرها، کاهش قدرت بینایی، عدم تطابق، ترشحات آبکی از چشم و دستگاه تنفس، کاهش تولید تخم مرغ و جوجه درآوری می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویت A در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویت D3 ( مکمل درمانی ویتامین D3 «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین D3 در نشخوارکنندگان سبب برهم خوردن هموستاز کلسیم و فسفر می گردد که خود با کاهش کلسیفیکاسیون استخوانها سبب ریکتز در دام های جوان و استئومالاسی در بالغین می گردد.

کمبود ویتامین D3 در طیور موجب کاهش رشد، نرمی استخوان ها ( ریکتز در جوجه ها و استئومالسی در بالغین)، کاهش تولید تخم مرغ، کیفیت پایین پوسته تخم مرغ، انحنای ستون مهره و جناغ و شکنندگی پرها و استخوانها می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتD3 در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویتE (مکمل درمانی ویتامین E «پودر مخلوط دردان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین E در نشخوارکنندگان موجب بروز بیماری عضله سفید در بره ها و گوساله ها می گردد همچنین کاهش قدرت ایمنی بدن در مقابل بیماری ها از جمله ورم پستان، افزایش موارد جفت ماندگی و عفونت های رحمی می گردد.

در طیور نیز کمبود ویتامین E موجب بروز بیماری های آنسفالومالاسی تغذیه ای (CRAZY CHICK SYNDROME)، دستروفی عضلانی و خیز زیرجلدی در جوجه ها می گردد. کمبود این ویتامین سبب کاهش رشد، کاهش مقاومت بدن در برابر بیماری ها، کاهش تولید تخم مرغ و جوجه درآوری می شود.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتE در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویت K3 (مکمل درمانی ویتامین K3 «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

در طیور کمبود ویتامین K3 موجب کم خونی و تاخیر در زمان لخته شدن خون، خونریزی زیر جلدی، اختلال در رشد و نمو استخوان، افزایش خراشیدگی سنگدان، کاهش تولید تخم مرغ، نرمی پوسته تخم مرغ و وجود لکه های خونی در زرده تخم مرغ می گردد.

تحت شرایط طبیعی بروز علایم کمبود ویتامین K3 در نشخوارکنندگان گزارش نشده است و عموما به نظر می رسد ساخت باکتریهای ویتامین K3 در دستگاه گوارش این حیوانات، برآورده کننده نیاز آنها به این ویتامین می باشد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویت K3 در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

– کانی ویتB (مکمل درمانی ویتامین B COMPLEX «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

در طیور کمبود ویتامین های گروه B موجب کاهش رشد، پروزیس، عوارض پوستی، ضعف در پر درآوری، کم خونی، بیماری های کبد چرب و کتوز، کاهش تخم مرغ، کاهش جوجه درآوری و بیماری ستاره نگری می گردد. کمبود ویتامین های گروه B در گوساله و بره موجب نکروز بخش قشری مغز، اختلال در حرکت، اختلال در دید و حتی کوری، ژولیدگی پوشش خارجی و کاهش رشد می گردد.

از آنجایی که میکروفلور شکمبه نشخوارکنندگان بیشتر ویتامین های محلول در آب را می سازد، معمولا کمبود این ویتامین ها در گاو سالم که شکمبه آن فعال است دیده نمی شود.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتB در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

اطلاعات تماس کانی دام

آدرس: تهران – خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۵۹ – طبقه پنجم
تلفن: (۰۲۱) ۶۶۹۰۴۸۰۶(۰۲۱) ۶۶۹۰۴۷۷۹(۰۲۱) ۶۶۹۰۴۴۸۲(۰۲۱) ۶۶۹۰۴۸۵۹
فکس: (۰۲۱) ۶۶۵۶۷۳۰۱

 

درنا دان

تولید کنسانتره و خوراک طیور

درنا دان

گروه تولیدی درنا با هدف ایجاد یک سیستم یکپارچه تولید گوشت مرغ تاسیس گردید و در این راستا اقدام به تاسیس مزارع پرورش مرغ مادر، مزارع پرورش مرغ گوشتی و کشتارگاه مدرن و پیشرفته با ظرفیت بالا نمود. تنها حلقه این زنجیره که وظیفه تولید دان را برعهده دارد در این مجموعه وجود نداشت که بر این اساس شرکت درنادان با هدف تولید دان کامل و کنسانتره و پریمیکس ها در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید.

با توجه به این موضوع که گروه درنا با شرکت کدکس هلند دارای روابط تجاری بوده و بعنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران فعالیت می نماید و در زمینه های فروش دان و کنسانتره با این شرکت همکاری علمی و اقتصادی دارد. موضوع احداث کارخانه دان مشترک با همکاری دو شرکت مطرح گردیده و قرار است در آینده نزدیک در ابتدا کارخانه تولید خوراک دام و طیور به ظرفیت ۱۱۰۰۰۰ تن در سال در منطقه دلیجان واقع در استان مرکزی احداث گردد که فاز مطالعات اولیه، تهیه زمین اجرای طرح و اخذ مجوزهای لازمه انجام شده و مراحل دیگر انجام کار بر اساس برنامه تنظیمی در حال اجراست.

اطلاعات تماس درنا دان

نام مدیر: غلامرضا بیگی
آدرس: تهران – شهرآرا، مرکز تجاری شهرآرا، واحد ۲۸
تلفن: (۰۲۱) ۸۸۲۸۷۱۳۱(۰۲۱) ۸۸۲۸۷۱۳۲(۰۲۱) ۸۸۲۸۷۱۳۳(۰۲۱) ۸۸۲۸۷۱۳۴(۰۲۱) ۸۸۲۸۷۱۳۵
فکس: (۰۲۱) ۸۸۲۸۲۰۵۱

پگاه دانه تهران تولیدکننده کنسانتره طیور

تاریخچه: شرکت پگاه دانه در آبان ماه سال ۸۵ با سرمایه گذاری بخش خصوص جهت تولید و عرضه خوراک دام و طیور در فضایی به مساحت ۷۵۰ متر مربع سالن تولید با تجهیزات کامل و حدود ۱۰۰۰ متر مربع انبار سرپوشیده در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان آغاز بکار نمود. این شرکت با بهره گیری از تمام ظرفیت بالقوه و نیروی انسانی کارآمد و مجرب فعالیت خود را در زمینه تولید کنسانتره طیور گوشتی آغاز نمود.

از آنجاییکه صنعت دام و طیور و آبزیان خصوصا بخش طیور از تولیدات مهم ناخالص ملی محسوب می شود و اثرات آن در کوتاه مدت و در پی آن در افق بلندمدت کشور سهم بسزایی دارد، برآن شدیم مطلوب ترین و مرغوب ترین کیفیت خوراک طیور را در اختیار مرغداران محترم قرار دهیم و در این راه از هیچ تلاشی فرو۵٪گذار نکردیم.

محصولات این شرکت:

– کنسانتره ۵٪ سوپر مرغ گوشتی

– کنسانتره ۵٪ معمولی ( ویژه کارخانجات خوراک سازی)

– کنسانتره ۳٪ سوپر با نام تجاری “مجیک”

اطلاعات تماس پگاه دانه تهران

آدرس: تهران – خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، پلاک ۱۱۷ – واحد ۱
تلفن: (۰۲۱) ۶۶۵۹۴۷۰۶(۰۲۱) ۶۶۵۹۴۷۰۷(۰۲۱) ۶۶۵۹۴۷۰۸(۰۲۱) ۶۶۵۹۴۷۰۹

 

خوراک دام خراسان تولید خوراک دام و طیور 

 

کارخانه خوراک دام خراسان اولین کارخانه تولیدکننده انواع کنسانتره های دامی و خوراک کامل در استان خراسان است که در سال ۱۳۶۲ تاسیس و در سال ۱۳۶۵ با ظرفیت سی هزار تن در سال با حضور وزیر محترم صنایع و مسٶلان محترم استان در شهرستان تربت حیدریه مورد بهره برداری قرار گرفت.

فعالیت کارخانه تولید انواع کنسانتره های دامی و خوراک کامل با مواد اولیه مرغوب زیر نظرمسٶلان محترم معاونت امور دام استان و کارشناسان مجرب می باشد.

محصولات شرکت

شرکت خوراک دام خراسان تولید کننده انواع خوراک دام به صورت پلت شامل:

– خوراک استارتر گوساله
– خوراک کنسانتره سوپر و پرشیر
– خوراک کنسانتره متوسط شیر و کم شیر
– خوراک کنسانتره گاو پرواری و خوراک گوسفندی
– خوراک کنسانتره شتر مرغ و خوراک شتر

اطلاعات تماس خوراک دام خراسان

آدرس: مشهد – بلوار امامت، نبش امامت ۱۴ – پلاک ۲
تلفن: (۰۵۱۱) ۶۰۹۰۸۰۱(۰۵۱۱) ۶۰۹۰۸۰۲(۰۵۱۱) ۶۰۹۰۹۹۱
فکس: (۰۵۱۱) ۶۰۸۷۶۹۳
ایمیل:

 

بهرود مکمل تولیدکننده انواع کنسانتره و مکمل های غذایی و درمانی دام و طیور

لابراتوار داروسازی بهرود اترک در سال ۱۳۸۰ بر اساس دریافت مجوز تاسیس واحد تولید خوراک دام و طیور اقدام به ثبت شرکتی جهت اجرائی کردن مجوز فوق نمود. لذا شرکت بهرود مکمل که وابسته به داروسازی بهرود اترک می باشد در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در زمینی به مساحت ۹۶۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره ۳ اراک اقدام به اجرای پروژه نمود.

این شرکت با مطالعات فراوان و استفاده از متخصصین امر بر اساس استانداردهای روز و با بکار بردن نقشه های مهندسی در احداث ساختمان و تاسیسات و نیز استفاده از دستگاه و ماشین آلات مدرن موفق به راه اندازی کارخانه در اواخر سال ۱۳۸۴ گردید. این شرکت افتخار دارد اعلام نماید توانسته است با بهره گیری از آخرین تکنولوِی تولید و بالاترین استانداردهای کنترل کیفی مطابق با شرایط سیستم GMP) Good Manufacturing Practice) و نیز با استفاده از مرغوبترین مواد اولیهٰ ویتامین ها و املاح موجود محصولاتی با بالاترین کیفیت و در عین حال اقتصادی تولید نماید. محصولات این شرکت به نحوی طراحی و فرموله گردیده اند که نه تنها تامین کننده نیازهای ضروری به مواد مغذی اختصاصی می باشند بلکه جبران کننده کمبودهای جیره که در طی مراحل ساخت بوجود آمده اند بوده و در نهایت تقویت کننده جیره در شرایط خاص و در عین حال متنوع مدیریت و پرورشی هستند.

والاترین اهداف شرکت بهرود مکمل ٰ پایین آوردن هزینه های تغذیه ای در سطح مرغداری بدست آمده و محصول با کیفیت می باشد.

مزایای استفاده از مکمل طیور و کنسانتره طیور شرکت بهرود مکمل

۱- تامین کلیه نیازهای طیور بر اساس مختصات تغذیه ای هر نژاد

۲- کاهش اقلام مصرفی در جیره

۳- اطمینان از کیفیت مواد اولیه خریداری شده

۴- تامین کلیه نیازهای ویتامین (بطوریکه نیازی به استفاده از مولتی ویتامین ها در آب یا پرمیکس های تک ویتامینه در دان نخواهید داشت.)

۵- عدم اشتباه در ترکیب دان (به لحاظ کاهش تعداد اقلام مصرفی)

۶- کاهش پرت دان

۷- کاهش زمان تولید دان و کاهش هزینه های پرسنلی وابسته به تولید دان

۸- اختلاط یکنواخت مواد اولیه

۹- یکنواختی گله

۱۰- کاهش هزینه های تهیه مواد اولیه و انبارداری

۱۱- کاهش تردد به داخل فارم بعلت کم شدن مواد اولیه ورودی

اطلاعات تماس بهرود مکمل

نام مدیر: ناصر ضیایی
آدرس: اراک – شهرک صنعتی شماره ۳ – بلوار آیت ا… اراکی، خیابان ۱۰۶
تلفن: (۰۸۶۱) ۳۵۵۳۳۵۶(۰۸۶۱) ۳۵۵۳۳۵۷(۰۸۶۱) ۳۵۵۳۳۵۸

 

آرماز تولید خوراک دام

کلمه آرماز به معنی شکست ناپذیر می باشد. این شرکت در سال ۱۳۶۵ تاسیس و تا کنون در امر مشاوره، تولید، سرمایه گذاری و بهینه سازی محصولات در صنایع کشاورزی، دام و طیور و آبزیان، خصوصا گونه های محصولات خاص و منحصر بفرد مشغول فعالیت بوده است.

از سال ۱۳۸۲ علاوه بر موضوعات فوق، تحقیق و بررسی در امر تولید نوین، بهینه سازی محصولات غذایی دامی، در کنار متخصصان تغذیه و ژنتیک، با استفاده از تکنولوژی روز تولیدات دامی، موفق به ایجاد پروسه تولید آن در کشور شده است. و بالاخره در سال ۱۳۸۵ توانست دستگاه پروسس دانه غلات را مطابق استانداردهای جهانی در یک پک، تولید و عرضه نموده و خود را به عنوان اولین مبتکر در امر پروسس دانه غلات در ایران معرفی نماید.

دانه غلات منبع مهم انرژی برای تولید محصولات دامی بشمار می رود غلات انتخابی باید بتواند انرژی متابولیسم دام را جهت تولید فراهم نماید، عمده غلات مصرفی در دامداری ها جو و ذرت است که می تواند این نیاز را برای دام تأمین نماید و تهیه آنها نیز آسان می‌باشد.

با توجه به اینکه استفاده بهینه از دانه غلات مورد استفاده در دامپروری ها در کشورمان دارای اهمیت اقتصادی ویژه ای است ولی بدلیل ایراداتی که در ساختار نشاسته ای و دیواره سلولی این غلات انتخابی وجود دارد درصد قابل توجهی از آنها از دستگاه گوارش حیوان عبور کرده و دفع می شود که این امر موجب از بین رفتن قسمت عمده سرمایه دامدار و تولید کود می گردد و دامدار نمی تواند حداکثر استفاده را از هزینه خود نماید.

این شرکت در جهت رفع این مشکل تمام انرژی و سرمایه خود را با کمک متخصصین صرف نموده تا بتواند از هدر رفتن این سرمایه‌های ملی تا حد چشم گیری جلوگیری نماید و حال با ارائه این محصول گامی نو در این صنعت برداشته و خود را پیشتاز در امر پروسس دانه غلات و روغنی معرفی نماید.

اطلاعات تماس آرماز

نام مدیر: برزین تراب ترکی
آدرس: تهران – خیابان توحید، خیابان فرصت، پلاک ۱۳۳ – واحد ۱۱
تلفن: (۰۲۱) ۶۶۵۶۶۰۹۴
فکس: (۰۲۱) ۶۶۵۶۶۰۹۵
ایمیل:

 

دانیران تولید مکمل طیور، کنسانتره طیور و خوراک طیور

تاریخچه: طی سالهای گذشته با توجه به مشکلات عدیده ای که پیش روی مرغداران قرار داشت می بایست کارخانه ای احداث شود که بتواند تمام و کمال و بهطور کاملا خصوصی به رفع مشکلات صنعت مرغداری بپردازد. بنابراین مسئولین در جهت رفع مشکلات با کسب مجوز از وزارت صنایع و معادن کلنگ کارخانه ای را به زمین زدند که فقط اختصاص به تولید خوراک طیور داشت. در حین احداث ساختمان کارخانه جهت خرید خط تولید نیز اقدام گردید تا راه اندازی کارخانه سرعت عمل بیشتری به خود بگیرد .پس از تحقیقات و کاوشهای بسیار بالاخره خط تولیدی را که از هر جهت همسان با آخرین تکنولوژی روز بود و دارای فاکتورهای مورد نظر برای تولید خوراک با کیفیت خریداری گردید. پس از خرید خط تولید و اتمام بنای ساختمان خط تولید توسط متخصصین نصب و آماده به کار گردید بنابراین باید هرچه سریعتر کارخانه کلید خورده و محصول مرغوب خود را به بازار ارائه می داد. دیری نپائید که محصولات کارخانه مورد استقبال مشتریان قرار گرفت و دیگر تولیدات جواب گوی انبوه متقاضیان نبودبنابراین مدیریت تصمیم به راه اندازی خط تولید دوم گرفت. بدین روی افزایش خط تولید به افزایش پرسنل منجر شد تا در کنار تولید محصول با کیفیت، در امر اشتغال زایی نیز قدمی هر چند کوچک برداشته شود.
“اکنون همگی زبان تحسین برآورده و دانیران را بی همتا در کیفیت و بربلندای قله پیشرفت می بینند”
– مهندس محمد حسین تاجور –تحصیلات :فوق لیسانس علوم دامی دارای سابقه تدریس در دانشگاه
– مهندس غلامرضا پاکرای-تحصیلات: لیسانس علوم دامی
هر دوی ایشان در زمان تحصیل به امر مرغداری نیز اشتغال داشته اند تا در کنار آموختن تئوری ، به تجربه اندوزی نیز پرداخته شود. برهمین مبنا علاوه بر تخصص و دانش کافی دارای تجربه بسیار بالایی در این زمینه هستند. در شرایطی که صنعت مرغداری رو به سوی رکود می برد جهت راه اندازی خوراک مرغ پلت شده با کارخانه های استان فارس شروع به همکاری نمودند تا در جهت احیای این صنعت روبه خاموشی گامی اساسی برداشته شود. هم اکنون نیز در عین حالی که بسیاری از مشکلات پیش روی مرغداران را برطرف کرده اند در جهت اعتلای هرچه بیشتر این صنعت از هیچ تلاشی فروگذار نیستند. بنابراین در سمینارها و نمایشگاههای داخلی و خارجی شرکت نموده اند تا با پیشرفت دانش نوین همگام باشند.
فرآیند تولید
۱-مرحله خرید /تهیه مواد اولیه: در این مرحله مواد اولیه مورد نیاز کارخانه با توجه به کیفیت و مرغوبیت آنها خریداری شده و برای کسب اطمینان کامل ابتدا مواد اولیه در قسمت قرنطینه نگهداری می شود تا از آن نمونه گیری شود. پس از نمونه گیری آزمایشات لازم توسط متخصصین در آزمایشگاه برروی مواد تهیه شده انجام می گیرد.پس از کسب اطمینان و صدور مجوز مصرف توسط آزمایشگاه، مواد به انبار مرکزی کارخانه ارسال می گردد.
۲-در این مرحله پس ازتهیه مواد مرغوب جیره نویس همراه با تیم تخصصی متشکل از اساتید دانشگاه و محققین با توجه به شرایط حاکم برسالن های مرغداری و با توجه به نیازهای متفاوت جیره مورد نیاز را تهیه کرده و در اختیار واحد تولید قرار می دهد.
۳-در این مرحله مسئول تولید ،فرمول جیره را دریافت نموده و طبق اصول و قواعد خاص تولید و با کنترل و نظارت مستقیم مسئول کنترل کیفی ، مرحله به مرحله با استفاده از آخرین تکنولوژی روز موجود و با همکاری پرسنل مجرب خوراک را تولید می کند.
۴-در مرحله آخر محصول تولید شده توسط واحد تولید وارد قسمت کیسه گیری می گردد در این مرحله محصول تولیدی با امکانات کاملا مدرن و مکانیزه بسته بندی می گردد. در پایان مسئول کنترل کیفی از محصول ارسالی به مشتری نمونه گیری نموده تا از استاندارد بودن محصول اطمینان حاصل نماید.
محصولات کارخانه دانیران

۱-خوراک کرامبل
۲-خوراک پیش دان
۳-خوراک میان دان
۴-خوراک پایان دان

مزایای پلت کردن خوراک
۱- چون خوراک به صورت همگن و یکنواخت می باشد امکان انتخاب را از پرنده سلب می نماید و تمامی قسمت های موجود در خوراک به اجبار توسط پرنده استفاده می شود و تمامی گله به یک میزان از مواد مغذی استفاده می نمایند.
۲- پلت نمودن تحت فشار و دمای بالا(۷۰ تا ۸۵ درجه سانتیگراد) انجام می شود که موجب عملیات زیر در خوراک می گردد:
الف) بهبود کیفیت مواد که باعث لینگن زدایی و ژلاتینه شدن مواد نشاسته ای می شود و قابلیت هضم را بالا می برد.
ب) عوامل ضد تغذیه ای و بازدارنده رشد و باکتری های میکروبی از قبیل E.coli و سالمونلا فعالیت خود را از دست می دهند.
ج) تولید خوراک به صورت پلت باعث کاهش ویسکوزیته پلی ساکارید غیر نشاسته ای و قابلیت هضم بالا می شود.
۳- خوراک به صورت پلت میزان پرت و ضایعات را تا ۱۰% کاهش می دهد.
۴- زمان مصرف خوراک را کاهش می دهد که این امر به خصوص در مناطق گرمسیری حایز اهمیت است.
۵- در شرایطی که تحریکات عصبی یا تنش ( استرس) وجود دارد و میزان مصرف خوراک کاهش می یابد مصرف خوراک به صورت پلت، مواد مغذی مورد نیاز را فراهم می نماید.
۶- از آنجایی که مصرف چربی در مرغداری ( به دلیل خطر فساد، مشکلات نگهداری و مخلوط نشدن یکنواخت خوراک) به راحتی امکان پذیر نیست، این مواد به صورت همگن در پلت قابل مصرف می باشد.
۷- سبب کاهش گرد و غبار شده و از بروز بیماری های تنفسی CRD جلوگیری می نماید.
راهنمای مصرف و نگهداری خوراک
۱- با توجه به این که شکل خوراک ها متفاوت می باشد، هنگام توزیع در سالن با دان قبلی مخلوط گردد و پس از ۲۴ ساعت دان جدید به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد.
۲- محل نگهداری محصولات خوراک دام و طیور بایستی واجد شرایط انبار نگهداری خوراک باشد. (فاقد رطوبت و گرما باشد، مانع تابش اشعه مستقیم خورشید و مانع ورود حشرات، پرندگان و جوندگان و دارای تهویه مناسب باشد.)
۳- ترجیحا مدت زمان نگهداری از یک ماه تجاوز ننماید.
توجه :
– خوراک تولیدی درب کارخانه به مشتریان گرامی تحویل می شود.
– مرغداران گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی لازم با کارشناسان فنی واحد فروش تماس حاصل فرمایند.
محاسن شرکت خوراک دام و طیور دانیران
۱- شرکت فقط در تولید خوراک طیور فعالیت دارد بنابراین درجه تمرکز به مرغداران بیشتر بوده به همین اساس حل مشکلات به صورت اصولی انجام می گیرد.
۲- تجربه و تخصص موجود در پرسنل نیز یکی دیگر از مزایایی کارخانه دانیران می باشد این مزیت نیز شرکت دانیران را از سایر شرکت ها متمایز ساخته است.
۳- استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت تولید خوراک که مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.
۴- کنترل یکی از بخشهای با اهمیت پیاده سازی سیستم ایمنی زیستی است. ورود و خروج وسایل نقلیه به فارم ها یکی از راههای سریع انتقال بسیار بیماری های عفونی بوده که کنترل و نظارت برآن بسیار با اهمیت می باشد در همین راستا دستگاه ضد عفونی تدارک دیده شده که مطابق بر آخرین مدلهای پیشرفته در دنیا می باشد که به این سیستم ضد عفونی، سیستم ضدعفونی کارواشی گفته می شود که در آن تمام نقاط خودرو (زیر- طرفین- بالا ) کاملا مورد ضد عفونی قرار می گیرد.
سیستم تولید این کارخانه به صورت کاملا مداربسته بوده تا در امر تولید نیروی انسانی دخالتی نداشته باشد.
مهمترین تقدیر از تولید کننده دریافتن مشکلات و ارائه راه حل برای تولید اوست بنابراین با توجه به وجود تجربه و دانش کافی در پرسنل شرکت از خدمات پس از فروش بسیار مطلوبی برخوردار است.

اطلاعات تماس دانیران

آدرس: شیراز – خیابان حافظ، روبروی پمپ بنزین، ساختمان ۸۸ – طبقه دوم
تلفن: (۰۷۱۱) ۲۲۸۴۲۴۸(۰۷۱۱) ۲۲۸۴۲۴۹(۰۷۱۱) ۲۲۶۲۸۰۸
فکس: (۰۷۱۱) ۲۲۶۲۵۳۶
ایمیل:

 

 

 

 

 

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=277
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.