معضلات دامداران و کشاورزان باید در کمیسیون‌های تخصصی رسیدگی شود

نایب رئیس مجلس با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان گفت: معضلات دامداران و کشاورزان باید با حضور نوبخت و حجتی در کمیسیون‌های تخصصی رسیدگی شود.
حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به ماده ۱۱۱ آیین نامه داخلی مجلس با اشاره به درخواست حدود ۳۰ نفر از نمایندگان مجلس برای حضور نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و حجتی وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی مجلس گفت: در شرایط کنونی دامداران برای تولید شیر با مشکلات بسیاری روبرو هستند و این مشکلات و بدهکاری ها موجب شده که آنها اقدام به فروش و ذبح دام های خود بکنند.
وی شیوع بیماری تب برفکی در کشور را یکی دیگر از مشکلات کنونی دامداران دانست و افزود: در شرایط کنونی سیفی کاران و کشاورزان با مشکلات بسیاری روبرو هستند از این رو ما خواهان آن هستیم که مقامات دولتی به ویژه نوبخت و حجتی برای بررسی این موضوعات و ارائه گزارش در این رابطه به صحن علنی مجلس بیایند.
محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: ما تا پایان مجلس نهم تنها ۵ یا ۶ جلسه زمان داریم و براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که موضوعات بر زمین مانده و باقی مانده در صحن مورد بررسی قرار گیرد از این رو می توان این مسائل مهم را با حضورمسئولان مربوطه در کمیسیون های تخصصی مورد رسیدگی قرار داد.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=3922
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.