نمایشگاه بین المللی تبریز راه دسترسی به فرصت های طلایی

نمایشگاه بین المللی تبریز راه دسترسی به فرصت های طلایی

 

    ۰۸ تیر ۱۳۹۴      

در آستانه آغاز به کار نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان تبریز دامن زدن به شایعات و بحران سازی توسط برخی مسئولان سبب شده تا بسیاری از فعالان صنعت با استناد بر آن از این فرصت مناسب و طلایی که این نمایشگاه به راحتی و کمترین هزینه در اختیار آنان قرار خواهد داد خود را محروم نمایند. شایسته است تا تولیدکنندگان و فعالان صنعت قبل از هر تصمیمی با رجوع به مراجع ذی صلاح اطلاعات موثق و قابل استناد را جمع آوری نمایند.
دکتر امیر حسین بهداد – مدیرکل اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، بیان داشت: با توجه به موقعیت منطقه ای استان آذربایجان شرقی و هم مرز بودن آن با کشورهای هدف صادرات محصولات دامی ایران، برگزاری چنین نمایشگاه هایی آن هم در سطح بین المللی می تواند فرصت بسیار مناسبی برای فعالان صنعت دام، طیور و آبزیان کشور باشد، تا با حضور در آن به تبادل اطلاعات پرداخته و با شرایط حاکم بر صنعت و فرصته های موجود آشنا شوند.
وی ادامه داد: از دیگر نقاط مثبت نمایشگاه بین المللی تبریز حضور هیات وشرکت های تجاری، اقتصادی و صنعتی از کشورهای مختلف است که می تواند برای بازدیدکنندگان و فعالان صنعت فرصت طلایی با کمترین هزینه به وجود آورد.
وی خاطر نشان ساخت: صنعت دام و طیور کشور دارای پتانسیل و استعدادهای فراونی است که تولیدکنندگان می توانند با حضور در نمایشگاه های بین المللی از آن بهره برده و با ارزآوری مناسب به بازسازی زیر ساخت های صنعت بپردازند و قسمتی از مشکلات تولیدکنندگان را مرتفع سازند.
بهداد ادامه داد: به فعالان صنعت توصیه می کنم که به شایعات مقرضانه ای که در دنیای مجازی دست به دست می شود توجه ای نداشته باشند و هر گونه اطلاعاتی مبنی بر شیوع بیماری را از مراجع مطلع، موثق و مرجع دریافت کنند تا به خود و صنعت ضربه وارد نشود.
رئیس دامپزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: امید است برگزاری این نمایشگاه بتواند ضمن رونق صنعت دام و طیور کشور، ایران را در عرصه های بین المللی بیش از بیش موفق و سربلند گرداند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=2132
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.