وام برای دامداری سنتی

پرداخت وام قرض‌الحسنه برای ساخت مکانی برای دام و طیور روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی گیلان از پرداخت وام قرض‌الحسنه برای ساخت مکانی برای دام و طیور روستایی خبر داد.
محمد اکبرزاده در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این شهرستان بیان کرد: سال‌گذشته تعداد ۹ هزار و ۲۴۶ پروژه با اعتبار ۶۱۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و ملی، بخش‌خصوصی و تسهیلات بانکی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گیلان اجرایی شده و به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان ۵ هزار و ۹۳۱ پروژه را واحدهای مسکن روستایی عنوان کرد و افزود: سال گذشته ۳ هزار و ۲۱۶ واحد مسکن مهر در شهرهای با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر ساخته شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان اظهار کرد: تهیه طرح هادی ۲ هزار و یک روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت در استان به اتمام رسیده است.
وی تصریح کرد: گیلان جزو سه استان برتر کشور در حوزه معاونت عمرانی روستایی است.
وی از پرداخت وام قرض‌الحسنه برای ساخت مکانی برای دام و طیور روستایی خبر داد و اظهار کرد: تسهیلات مذکور در قالب معیشت به روستائیان پرداخت می‌شود.
وی مبلغ وام مذکور را ۱۵ میلیون تومان اعلام کرد و اذعان داشت: از اردیبهشت‌ماه امسال تسهیلات معیشت با همکاری سازمان جهاد کشاورزی گیلان در حال پرداخت است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به توزیع قیر رایگان برای زیرسازی و آسفالت راه‌های روستایی در گیلان اشاره کرد و بیان داشت: سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان قیر به گیلان اختصاص داده شد و نسبت به سال ماقبل آن جهش ۴ ساله اتفاق افتاده است.
اکبرزاده با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه برای ساخت ۵ هزار و ۹۳۱ واحد مسکن در گیلان، افزود: ۴۱۵ میلیارد تومان در بخش مذکور سرمایه‌گذاری انجام شده و ۳۵ درصد رشد داشتیم.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=5144
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.