کارخانه خوراک دام رشد دانه شهرکرد

خط مشی شرکت رشد دانه شهرکرد

شرکت رشد دانه درزمینه تولید انواع خوراک آبزیان، دام، طیور در سال ۱۳۷۹ در استان چهارمحال وبختیاری شهرستان شهرکرد فعالیت خود را شروع کرد . چون موسسین شرکت خود از تولیدکنندگان عمده بودند وبا نیازها ومشکلات تولیدکنندگان آشنایی کامل داشتند هدف وسیاست خود را بر ارائه خدمات وتولید غذایی با کیفیت ومطلوب پایه گذاری نمودند و میدانستند که راز ماندگاری هر واحد تولیدی رضایتمندی مشتریان میباشد بنابراین سعی بر آن داشتند که روز به روز بر مطلوبیت و کیفیت تولیدات خود بیفزایند ودر همین راستا نیاز به بروزرسانی اطلاعات واستفاده از پوشش استانداردهای داخلی وجهانی بود که این شرکت با استقرار سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر اساس استانداردهای ISO 9001-2008 ,ISO 22000-2005 جهت اهداف ذیل اقدام نمود .

– افزایش رضایت مشتریان – افزایش کیفیت محصولات – بهبود خط تولید -افزایش ایمنی محصولات – تنوع محصولات – افزایش بهداشت بدین منظور مدیریت ارشد شرکت رشددانه خود را متعهد به استقرار اجرا و بهبود سیستم ایمنی مواد غذایی بر اساس ISO9001-2008 , ISO2200-2005 میداند که با همکاری و مشارکت کلیه کارکنان میسر خواهد شد .

معرفی

شرکت رشد دانه تولید کننده خوراک ماهی قزل آلا سردابی در سال ۱۳۷۹ در استان چهار محال و بختیاری – شهرستان شهرکردتاسیس گردید و در سال۱۳۸۱ به بهره برداری رسید. این شرکت منحصراً به تولید خوراک ماهیان سردابی( قزل آلا) و خوراک دام وطیور در سال ۱۳۹۳ مشغول می باشد و با توجه به اینکه استان چهار — محال و بختیاری در مرتفع ترین نقاط رشته کوه های زاگرس واقع شده و دارای منابع آبی فراوان می باشد و سرچشمه های رودهای بزرگ مانند کارون -دز و زاینده رود از دل این استان می جوشد، دردره های این رشته کوه ها چشمه های فراوانی جاری می باشد و به طبع استعدادهای بالقوه ای جهت احداث مزارع پرورش ماهی قزا آلا سردابی وجود دارد . استعدادهای فوق به این استان امکان داده تا بیشترین حجم تولید ماهیان سردابی در سطح کشور را داشته باشد و این استان را تبدیل به قطب آبزی پروری کشور نموده است. در همین راستا آشنایی و تشخیص بازار مناسب و موقعیت سنجی دور اندیشانه مدیران شرکت و نیاز آینده جامعه عواملی بود که مدیران تصمیم گرفتند این شرکت انحصاراً خوراک ماهی قزاآلا سردابی تولید نماید و تجربه نشان داده که به صورت تخصصی کار کردن در یک زمینه امکان ایجاد بهره وری بیشتر و مطلوبیت فزاینده را در بر دارد ونتایج کار در همه سطوح عملیاتی کادر های دست اندرکارچشم گیر می باشد و در نتیجه با ارائه محصولی مناسب ،رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. هم اکنون این شرکت سالیانه ۶۰۰۰ تن خوراک ماهیان سردابی تولید می کند ، به دلیل اینکه سهام داران این شرکت خود دارای تعداد زیادی مزارع پرورش ماهی می باشند حجم زیادی از تولید شرکت در مزارع خود سهام داران مصرف می شود. هم اکنون خوراک تولید شده این شرکت به صورت پلت عرضه می شود .تکنولوژی و تجهیزات این شرکت از شرکت اندریز دانمارکو صنعت گران داخلی خریداری شده است و با توجه به نیاز بازار در آینده نزدیک تصمیم به توسعه و افزایش تولید به نصب تجهیزات اکسترودر جهت تولید خوراک معلق اقدام خواهد شد.

سهامداران این شرکت عبارتند از: آقایان:هوشنگ اسلامی – اله بخش لایقی-بهنام احمدی که دارای مزارع وسیعی به صورت انفرادی و مشارکتی در استان چهار محال و بختیاری و استان های دیگر می باشند . خوراک تولید شده توسط این شرکت به دلیل اینکه در مزارع خود سهام داران مصرف می شود از کیفیت و مطلوبیت خاص برخوردار است.

شرکت رشددانه با توجه به اینکه خود سهامداران دارای مزارع پرورش ماهی گسترده و متعدد می باشند و خوراک تولید شده را برای مصارف در مزارع خود تولید می کند سعی دارند خوراکی با کیفیت مطلوب تولید نمایند که موضوع فوق بهترین تضمین کیفیت تولیدات این شرکت می باشد . شرکت رشد دانه  دارای گواهی ISO 22000:2005 و۹۰۰۱:۲۰۰۸  ISO می باشد و به دلیل تبادل تجربه بین مزارع و کارخانه نیروهای دست اندرکارشرکت مهارت و تخصص عملی و تئوری مناسب و ارزشمندی کسب نموده اند که هم اکنون این شرکت دارای کادر ماهر و مجرب می باشد.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=618
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.