قیمت مرغ

کاهش قیمت مرغ

مهدی یوسف‌ خانی، در خصوص روند قیمت مرغ و تغییرات آن طی یک هفته اخیر گفت: قیمت مرغ طی هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است و هر کیلو با قیمت ۷ هزار و ۱۰۰ تومان به دست مصرف‌ کننده می‌ رسد.طی هفته گذشته قیمت مرغ با توجه به کاهش تقاضا و افزایش عرضه از سوی تولیدکنندگان با کاهش قیمت روبرو شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در توضیح دلیل کاهش قیمت مرغ در بازار طی چند روز گذشته، اظهار کرد: کاهش تقاضا در کنار افزایش عرضه مرغ در بازار از سوی تولیدکنندگان دلیل کاهش قیمت ۵۰۰ تومانی مرغ بوده است ولی پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته بیش از این قیمت‌ها کاهش پیدا نکند.
یوسف‌ خانی گفت: با توجه به نزدیکی ماه محرم در رابطه با قیمت و میزان عرضه مرغ در این ایام در این ماه تقاضا برای خرید مرغ از سوی مردم عادی به صورت تک فروشی کاهش پیدا می‌کند و میزان تقاضا به صورت عمده از سوی هیات و مساجد افزایش می‌ یابد که باعث توازن در میزان عرضه و تقاضا خواهد شد و انتظار می‌ رود شاهد افزایش قیمت چشم‌ گیری در این ایام نباشیم.

ایشان افزود: هر کیلو مرغ در عمده فروشی‌ های میدان بهمن ۶ هزار و ۲۰۰ تومان و در واحدهای صنفی با قیمت ۶ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود.

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=7947
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.